سفری به تانزانیا و کنیا

به گزارش عرصه، شرکت خدمات مسافرتی اسپیلت تور تانزانیا و کنیا، طبیعت و حیات وحش ۹ روزه برگزار میکند.

(ظرفیت محدود)| ۹ روزه
قیمت: ۲۶۶۰ دلار آمریکا + بلیت هواپیما

دیدنی ها:

– سافاری در ویژه ترین پارک های حیات وحش جهان، گرونگرو و مانایارا، بازدید از قبایل بدوی ماسایی، اسنورکلینگ در آبهای مرجانی جزیره زنگبار در اقیانوس هند، دیدار از جزیره لاک پشت های غول پیکر، شهر سنگی زنگبار، مقصد مهاجرت تاریخی شیرازی ها به آفریقا، فرهنگ مدرن آفریقا در شهر بزرگ نایروبی، دیدار از دریاچه زیبای نایواشا و قایق سواری بر روی این دریاچه.

روزشمار:
روز اول: پرواز از تهران به زنگبار- اقامت در هتل
روز دوم: گردش تمام روز شامل جزيره ي لاك پشتها، اسنوكرينگ و شنا در سواحل مرجانی، گردش عصرگاهي از بافت تاريخي و باستاني شهر، دیدار از بازار تاریخی برده ها، بازگشت به هتل
روز سوم: وقت آزاد
روز چهارم: پرواز  به آروشا در شمال تانزانيا-  دیدار از پارک ملی مانایارا، اقامت در لوج
روز پنجم: حرکت به منطقه حفاظت شده ي گرونگرو- ديدار از قبايل ماسايي – ديدار از پارک ملي کريته – بازگشت به لوج.
روز ششم: بازگشت به آروشا –  پرواز به نایروبی-  استقرار در هتل
روز هفتم: گردش تمام روز در نایروبی، بازگشت به هتل
روز هشتم: گردش تمام روز در دریاچه نایواشا به همراه قایق سواری بر روی  این دریاچه
روز نهم: انتقال به فرودگاه و بامداد روز بعد رسیدن به تهران

خدمات:

اقامت : ۷ شب اقامت در هتلهای ذکر شده در  روزشمار و یا هتلهای مشابه ( ۳شب زنگبار و ۳ شب نایروبی)، ۲ شب اقامت در لوجهای جنگلی ذکر شده در  روزشمار و یا هتلهای مشابه در گرونگرو، ۱۸ وعده ی غذایی.

وسیله مسافرتی : هواپیما، کشتی، جیپ های سافاری ( بليت رفت و برگشت از تهران به زنگبار و بازگشت از نایروبی به تهران با پرواز قطری یا امارات، ۲ پروازبین المللی و داخلی از زنگبار به آروشا و آروشا به نایروبی)

سایر : راهنمای فارسی زبان آشنا به طبیعت گردی همراه گروه، کليه ي ترانسفرهاي زميني و وروديه ها ، بیمه ی حوادث بین المللی، ۲ روز گشت کامل از پارکهای وحش مانایارا و گرونگرو  با جیپ های سافاری همراه با صبحانه، ناهار و شام ، دیدار از قبایل بدوی ماسایی، دیدارا از جزایر لاک پشت ها در زنگبار ، دیدار کامل از شهرهای نایروبی و زنگبار، گشت کامل دریاچه نایواشا به همراه ناهار و قایق سواری بر روی این دریاچه.

هتلهای محل اقامت:

 

 

تاریخ و زمان حرکت:

۱۳۹۵/۱۱/۰۸ ساعت ۰۵:۰۰

تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ساعت ۰۳:۳۰

محل حرکت:

تهران، فرودگاه امام خمینی.لطفا ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

وسايل مورد نياز تورهای طبیعت گردی آفریقا
گذرنامه، دو قطعه عکس پرسنلي، يک عدد کارت شناسايي معتبر، حداقل ۱۰۰۰ دلار و ۵۰ هزار تومان پول اضافه ، لوازم عکاسي و فيلم برداري-  فيلم به اندازه کافي، دوربين چشمي، فلاسک شخصی چای، عينک آفتابي شهري، گوشي موبايل و شارژر، مسواک و خمير دندان، لوسيون ضد نيش حشرات، اسپري ضد عرق، دستمال کاغذي – دستمال ، داروي شخصي، لباس مناسب آب و هواي گرم و معتدل، لباس شيک و مناسب گردش، چند دست لباس زير، لباس راحتي، دمپايي يا صندل، وسايل شنا، وسايل اسنورکلينگ، لوازم حمام – اصلاح – آرايش، کيف کمري، دفترچه يادداشت و قلم، نخ و سوزن.

توجه:

تزریق واکسن تب زرد برای مسافران آفریقا الزامی می باشد. به اين منظور مي توانيد به مراکز واکسيناسيون يا انستيتو پاستور مراجعه کنيد. واکسن تب زرد حداقل بايد يک هفته قبل از سفر زده شود تا دوران شبه بيماري کوتاهش پيش از مسافرت طي شود.

جهت خرید تور به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.spilet.com/Tour32.aspx#tab1383

 دیدگاهها بسته شده است.