تور آفرود کویر “فوران آدرنالین” – فولبرد

به گزارش عرصه، شرکت خدماتی مسافرتی اسپیلت، تور دو روزه در آفرود کویر “فوران آدرنالین” – فولبرد باقیمت: ۳,۸۰۰,۰۰۰ ریال برگزار میکند.

 

دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: فوران آدرنالین از هیجان آفرود بر روی تپه های ماسه‌ای بکر کویری و عبور از بستر دریاچه نمک، (جمعاً ۱۴۰ کیلومتر آفرود در کویر مرکزی ایران) عبور از بکر ترین مناطق بند ریگ با ماشین‌های آفرود و رفتن به رمل های پشت ریگ، دیدن  پلیگون های اعجاب انگیز”شش ضلعی‏های نمک”، بازدید از کاروانسرای شاه عباسی و تجربه  پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه‏ های ماسه‏ای نرم و لطیف کویر، یک شب اقامت کمپینگ در عمق کویر، دیدن طلوع آفتاب در دریاچه نمک و دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب در منطقه زیبای خطب شکن.

منطقه: اصفهان/ کویر مرکزی ایران.

نـوع فعـالـیت : کویر نوردی با ماشین های آفرود، همچنین روزانه بین ۱ الی ۲ ساعت پیاده روی در کویر.

 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
۹۵/۰۸/۲۰
حرکت از تهران به سوی کاشان، رسیدن به آران و جابه جایی در ماشین های آفرود، رفتن به چاله چارتاقی و آشنایی با کشاورزی کویری،  صرف ناهار و ادامه مسیر برای آفرود در بستر دریاچه نمک، پیاده روی میان پلیگون‌ها،  نظاره‌گری بر ناپدید شدن لحظه به لحظه خورشید در دل دریاچه نمک، وقت آزاد تا زمان صرف شام و سپس دیدن آسمان کویر هزار ستاره.
جمعه
۹۵/۰۸/۲۱
در صورت تمایل بیداری برای دیدن طلوع کویری خورشید،  صرف صبحانه و برچیدن کمپ، شروع آفرود و رفتن به میان شن‌های روان، عبور از رمل های بند ریگ و بی‌راهه های پشت ریگ(همان محلی که در زمان های دور کمین‌گاه راه‌زنان برای دستبرد به کاروانها بوده)، رفتن به اطراقگاه دماغه پونک در میان جاده ابریشم که استخراج آب در برهوت کویر ممکن گردیده، دمی استراحت و نوش جان کردن میان وعده، پیاده‌روی با پای برهنه در بکرترین تپه‌های ماسه‌ای نرم و لطیف، ادامه آفرود در شن‌های روان منطقه باغک تا رسیدن به کاروانسرای شاه‌عباسی و صرف ناهار، وقت آزاد برای استراحت و بازدید از کاروانسرا، ادامه سافاری تا منطقه خطب شکن و دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب ، ادامه تا آران برای بازگشت به تهران با مخزنی پر از آدرنالین.

 

 

خدمات

وسیله مسافرتی :متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت، ماشین های آفرود برای گشتهای داخل کویر، کمپینگ چادر برای یک شب اقامت در کویر.

اقامت : ۱ شب درکمپ.

وعده های غذایی : ۱ وعده صبحانه، ۲ وعده ناهار، ۱ وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
۹۵/۰۸/۲۰
برعهده اسپیلت در
طبیعت
برعهده اسپیلت در
طبیعت
در کمپ
اسپیلت
جمعه
۹۵/۰۸/۲۱
برعهده اسپیلت در
کمپ
برعهده اسپیلت در
طبیعت

 

 

سایر خدمات : ورودیه ها بیمه مسئولیت مدنی سفر،راهنمای مجرب کویر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:

۱۳۹۵/۰۸/۲۰ ساعت ۰۹:۰۰

تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):

۱۳۹۵/۰۸/۲۱ ساعت ۲۲:۰۰

محل حرکت:

میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا ۳۰ دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.

لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، کلاه و عینک آفتابی، کیسه خواب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب ، هد لمپ، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی ، داروی مصرفی شخصی، کارت شناسایی و کوله پشتی مناسب که همه وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، باتوم کوه پیمایی. فلاسک کوچک چای (پر شده)، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

 

 خرید تور

جهت خرید آنلاین تور به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.spilet.com/TShop1490.aspxدیدگاهها بسته شده است.