تور جنگل ابر

به گزارش عرصه، شرکت خدماتی مسافرتی اسپیلت، تور۲٫۵روزه در جنگل ابر باقیمت: ۳,۲۰۰,۰۰۰ ریال برگزار میکند.

 

دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : طبیعت گردی و پیمایش جنگل ابر در مسیرهایی بکر با پوشش گیاهی منحصر به فرد، دیدار ازآبشاری زیبا در دل جنگل و عکاسی از مناظر رویایی، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری جنگل، تجربه اقامت شبانه در سکوت روستا، بازدید از جاذبه های بسطام و خرقان و دیدار از روستای سرسبز موجن و آبشار زیبای‌آن.

منطقه : سمنان، شاهرود.

نـوع فعـالـیت : روستا گردی و دیدار از جاذبه ها، طبیعت گردی و گشت جنگل(جمعاً۴ الی۶ ساعترفت و برگشت با کوله پشتی سبک).ضمناً مسافت تهران تا منطقه ۴۷۰ کیلومتر و با ماشین در شرایط عادی و بدون توقف ۸  ساعت می باشد. (ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد. لذا در صورت طولانی شدن مسیر سفر در رفت و برگشت، حوصله و شکیبایی شما گردشگران محترم را می طلبد.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
۹۵/۰۸/۲۷
ساعت ۲۳:۵۵ حرکت به طرف جاده گرمسار، ادامه مسیر به سمت شاهرود و انجام مراسم معارفه داخل ماشین، استراحت شبانگاهی داخل اتوبوس تا شهر شاهرود. حدود ۴۰۰ کیلومتر.
جمعه
۹۵/۰۸/۲۸
صرف صبحانه و حرکت با ماشین تا ابتدای جنگل، پیاده روی و کوهپیمایی در جنگل تا رسیدن به آبشاری زیبا وآشنایی با پوشش گیاهی و جانوری منطقه، صرف ناهار قابل حمل در طبیعت و استراحتی کوتاه، بازگشت از جنگل به محل اقامت در روستا، وقت آزاد جهت روستا گردی ، صرف شام و استراحت.
شنبه
۹۵/۰۸/۲۹
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، حرکت برای بازدید از روستای قدیمی موجن و آبشار زیبای آن، صرف ناهار در رستوران و بازگشت به تهران، رسیدن حدود ساعت ۲۲٫

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات.

اقامت :  ۱ شب در خانه محلی.

وعده های غذایی : ۲ وعده صبحانه، ۱ وعده ناهار، ۱ وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
۹۵/۰۸/۲۷
استراحت شبانه
داخل اتوبوس
جمعه
۹۵/۰۸/۲۸
برعهده اسپیلت در
خانه محلی
گردشگر
در طبیعت
برعهده اسپیلت در
خانه محلی
خانه محلی
شنبه
۹۵/۰۸/۲۹
برعهده اسپیلت در
خانه محلی
برعهده اسپیلت در
رستوران

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، راهنمای محلی و بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:

۱۳۹۵/۰۸/۲۷ ساعت ۲۳:۵۵

تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):

۱۳۹۵/۰۸/۲۹ ساعت ۲۲:۰۰

محل حرکت:

میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا ۳۰ دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.

لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه،  لباس مناسب طبیعت گردی، پانچو برای مواقع بارانی، باتوم کوه پیمایی، کیسه خواب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب،کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (که از منزل پر شده باشد)، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، یک وعده ناهار قابل حمل، کارت شناسایی، کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه درخانه محلی، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای(که از منزل پر شده باشد)، لوازم استحمام که اگر شرایطش بود استفاده نمایید، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

 

خرید تور

جهت خرید آنلاین نور به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.spilet.com/TShop1119.aspxدیدگاهها بسته شده است.