تور دریاچه چورت و باداب سورت

به گزارش عرصه، شرکت خدماتی مسافرتی اسپیلت، تور یک روزه دریاچه چورت و باداب سورت باقیمت: ۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال برگزار میکند.

 

دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل، دیدار از دریاچه رویایی چورت و تجربه یک شب اقامت در کمپینگ (چادر) کنار این دریاچه جنگلی به همراه صرف جوجه کباب لذیز و آتشی، بازدید از چشمه های رنگین و مبهوت کننده باداب سورت، همان اثر طبیعی و ملی به ثبت رسیده که با تلاش صبورانه طبیعت طی میلیون ها سال پدید آمده است.

منطقه: مازندران/ ساری.

نـوع فعـالـیت:

طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (روزانه ۲ تا ۴ ساعت). کوله پشتی ها با نیسان تا  نزدیک دریاچه حمل می‌شود وشما سبک بار پیاده روی خواهید کرد. ضمناً مسیر۳۲۰ کیلومتری تهران تا روستای چورت با ماشین و بدون توقف ۷ ساعت است. (ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد. لذا در صورت طولانی شدن مسیر سفر در رفت و برگشت، حوصله و شکیبایی شما گردشگران محترم را می طلبد.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
جمعه
۹۵/۰۸/۲۸
حرکتبه سمت جاده گرمسار، صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا ابتدای جاده نیسان رو و طی قسمتی از مسیر جنگلی به صورت نیسان سواری، شروع پیاده روی در جنگل و صرف ناهار در طبیعت، ادامه پیمایش جنگل تا رسیدن به دریاچه زیبای چورت، برپایی کمپ و وقت آزاد برای گشت اطراف دریاچه، مشارکت گروهی در طبخ جوجه کباب آتشی و صرف شام، شب نشینی دور آتش و استراحت شبانه در سکوت و خنکای کنار دریاچه.
شنبه
۹۵/۰۸/۲۹
صبحگاهان بیداری و صرف صبحانه ای دلچسب، جمع آوری کوله پشتی ها و چادر ها، سوار شدن بر نیسان و طی مسیر تا کنار میدی باس، سوار شدن به ماشین و حرکت به سمت باداب سورت، بازدید وعکاسی از چشمه ها وحوضچه های رنگین، رفتن به رستوران جهت صرف ناهار و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت ۲۲٫

 

خدمات

وسیله مسافرتی: متناسب با تعداد نفرات،  نیسان برای حمل کوله پشتی ها و طبیعت‌گردان از روستای چورت تا کنار دریاچه و بالعکس.

اقامت:۱ شب اقامت کمپ با چادر.

وعده های غذایی:  ۲ وعده صبحانه، ۱ وعده ناهار، ۱ وعده شام و پذیرایی‌های میان‌وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
جمعه
۹۵/۰۸/۲۸
به عهده اسپیلت در
رستوان
به عهدهگردشگر
قابل حمل در طبیعت
به عهده اسپیلت در
طبیعت
کمپ
شنبه
۹۵/۰۸/۲۹
به عهده اسپیلت در کمپ
کنار دریاچه
به عهده اسپیلت در
رستوران

سایر خدمات: ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:

۱۳۹۵/۰۸/۲۸ ساعت ۰۵:۰۰

تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):

۱۳۹۵/۰۸/۲۹ ساعت ۲۲:۰۰

محل حرکت:

میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا ۱۵ دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.

لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، لباس مناسب طبیعت گردی، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه،پانچو برای مواقع بارانی، کیسه خواب مناسب و  زیر انداز مخصوص کیسه خواب، باتوم کوهنوردی، قمقمه آب (پر شده)،یک وعده ناهار قابل حمل طبق جدول غذایی زیر، لیوان و  ظروف شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی کوچک یک روزه و علاوه بر آن یک عدد کوله پشتی بزرگ  و مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه داخل چادر، کلاه و عینک آفتابی،  فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم آب تنی که اگر شرایطش بود بتوانید استفاده کنید،  دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

 

خرید تور

جهت خرید آنلاین تور به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.spilet.com/TShop1487.aspxدیدگاهها بسته شده است.