به گزارش عرصه، سومین دوره رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاههای جهان با حضور ۱۶ تیم، از ظهر امروز (به وقت محلی) در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است و فرداشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.
تیم بیمه رازی یکی از دو نماینده کشورمان در این رقابتها در گروه D موفق شد ابتدا مقابل تیم گرندو یونیورسیتی بلاروس با نتیجه ۶ بر ۲ به پیروزی برسد و در ادامه نیز زاگرب کرواسی را با نتیجه ۸ بر صفر
از پیش رو برداشت.
نتایج انفرادی مصاف تیمهای بیمه رازی و گرندو یونیورسیتی بلاروس به شرح زیر است:
۵۹ کیلوگرم: محمد فقیری ۱ – ماکسیم خازارسکی، برنده ۱
۶۶ کیلوگرم: داور استفانک، برنده ۲ – سوسلان داروف ۱
۷۱ کیلوگرم: فرشاد بلفکه، برنده ۴- والری پالنسکی ۱
۷۵ کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده ۲- یوهنی باچکو ۱
۸۰ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۲- رادزیک کولیف ۱
۸۵ کیلوگرم: حسین نوری ۴ – میکالای استادوب، برنده ۵
۹۸ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۲- الکساندر هرابویک ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 4 – الکسی نیکولوف صفر
تیم بیمه رازی در ادامه و در دومین دیدار خود نیز تیم شهر زاگرب کرواسی را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد. تیم بیمه رازی در سومین دیدار خود به مصاف تیم پرولتر زرنجانین صربستان می رود.
نتایج انفرادی این دیدار نیز به شرح زیر است:
۵۹ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- ایوان لیزاتوویچ صفر
۶۶ کیلوگرم: داور استفانک، برنده ۶ (ضربه فنی)- یوریکا گربینیچ ۴
۷۱ کیلوگرم: فرشاد بلفکه، برنده ۹- گوران ستکوویچ صفر
۷۵ کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده ۷- آنتونیو کامنجاسویچ صفر
۸۰ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۵- فیلیپ ساسیچ صفر
۸۵ کیلوگرم: حسین نوری، برنده ۵- ایوان هوکلک ۲
۹۸ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۸- ویکوسلاو لوبوریک صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۸ – دومینیک سابادی
تیم سینا صنعت ایذه دیگر نماینده ایران در این رقابت ها نیز در اولین دیدار خود در گروه C مقابل تیم برکوت قرقیزستان با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید.
نتایج دیدارهای انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:
۵۹ کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی، برنده ۷- المار تالانت بک اولو صفر
۶۶ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۳ – بک کونوربایف ۱
۷۱ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۱- نوربک عبدالغنی اف ۱
۷۵ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۳- رستم رحمت اله یف ۱
۸۰ کیلوگرم: ماکسیم مانوکیان، برنده ۹- بورو بیشالیف صفر
۸۵ کیلوگرم: داود عابدین زاده، برنده ۵ – عبدالعزیز آشیمبیکوف صفر
۹۸ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۱۴- اوزو ژوژوپبیکوف صفر
۱۳۰ کیلوگرم: زویادی پاتاریدزه، برنده ۳- مورات رامونوف صفر
–