اسکواش‌بازان فرانسه و بلژیک: بازیکنان ایرانی فراتر از انتظار ظاهر شدند

“آگوسته دوسور” در حاشیه برگزاری مسابقات بین‌المللی اسکواش در اهواز در گفت‌وگو با عرصه اظهار کرد:‌ بازیکنان ایرانی فراتر از انتظار من ظاهر شدند و بازی آن‌ها از جایگاه رنکینگ‌شان در دنیا، بالاتر است.

وی گفت:‌ از بازی سجاد زارعیان بسیار لذت بردم، او خیلی جسورانه بازی می‌کند و اعتماد به نفس خوبی دارد.

این اسکواش‌باز فرانسوی در اظهارنظرش نسبت به ایران و مردم آن بیان کرد:‌ ایران کشور زیبایی است و مردم بسیار خوب و مهمان‌نوازی دارد و برخوردشان نیز با ما بسیار خوب است.

قهرمان مسابقات بین‌المللی تهران افزود: امیدوارم باز هم ایران میزبان رویداد PSA باشد و من دوباره بتوانم برای چنین رویدادهایی به ایران بیایم. من مدتی پیش در مسابقات بین‌المللی تهران و کیش هم شرکت کردم و این دو استان را دوست دارم و از حضور در این دو استان لذت بردم.

همچنین تیاگو، اسکواش‌باز کشور بلژیک نیز در گفت‌وگو با عرصه در خصوص این رقابت‌ها، گفت:‌ سطح میزبانی مسابقات در ایران بسیار مناسب و امکانات نیز عالی است.

وی بیان کرد: بازیکنان ایرانی بسیار خوب و تهاجمی بازی می‌کنند و من خودم توقع چنین بازی از آن ها نداشتم.

این اسکواش‌باز بلژیکی در خصوص کشور ایران نیز گفت: ‌ایران کشور زیبایی است و ایرانیان مردمانی بسیار خوب، مهربان و نجیب هستند، ضمن این که آن ها مهمان‌نواز هم هستند و من از آمدن به ایران بسیار راضی هستم.

به گزارش عرصه، رقابت‌های بین‌المللی اسکواش، “یادواره سرلشکر شهید اسماعیل دقایقی” از  21 آذردر اهواز آغاز شده و ۲۶ آذرماه با شناخت نفرات برتر به پایان می‌رسد.دیدگاهها بسته شده است.