معرفی برترین‌ فیلم‌ها و سریال‌های ویدئویی، حسن ختام جشنواره‌ی «یاس»

به گزارش عرصه،در مراسم پایانی این جشنواره که شامگاه جمعه (۲۶ آذر) با دبیری سید مصطفی ابطحی برپا شد، آثار برگزیده در بخش‌های بهترین فیلم ویدئویی، بهترین سریال شبکه نمایش خانگی و بهترین فیلم بخش بین‌الملل و سایر برگزیدگان معرفی می‌شوند.

 حضور مدیران فرهنگی و سینمایی، هنرمندان و سینماگران

در این مراسم برگزیدگان بخش‌های سریال‌های نمایش خانگی، برترین‌های بخش بین‌الملل و سینمای ایران معرفی خواهند شد.

این مراسم که با اجرای احسان کرمی برگزار می‌شود با پخش گزارشی تصویری از برگزاری دوره‌ی چهارم آغاز شد.

پیش از این برگزیدگان دو بخش اقلام تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی و برترین مؤسسه ویدئو رسانه در مراسم افتتاحیه معرفی شده بودند.

علاوه بر معرفی چهره های برگزیده، تجلیل از خانوده شهیدان مدافع حرم از دیگر برنامه‌های آیین اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم یاس است.

سیدمصطفی ابطحی، دبیر چهارمین دوره جشنواره یاس به عنوان نخستین سخنران مراسم ضمن تبریک میلاد رسول اکرم( ص) گفت: در این جشنواره تلاش کردیم گام‌هایی به سمت ارتقای نمایش خانگی برداریم و خوشحالم که به این اهداف رسیدیم. اهدافی از جمله ستایش از تلاش یکساله هنرمندان،ارزیابی منصفانه آثار عزیزان، ایجاد انگیزه برای ورود هنرمندان، نشان دادن اهمیت نمایش خانگی به عنوان حوزه‌ای جذاب و اثرگذر در فرهنگ و اقتصاد و کشف استعدادهای جدید و برگزاری گفت‌وگو میان پیشکسوتان و جوانان علاقه‌مندان، تا حلقه کامل نمایش خانگی شکل بگیرد.

وی با ابراز خوشحالی از رسیدن به «همه این اهداف» اظهار کرد: در این دوره ابتکاراتی نیز داشتیم. مردم در این جشنواره از طریق سینماهای سیار در شهرهایی که فاقد سینما بودند توانستند فیلم‌های جشنواره را ببینند. علاوه بر این، برای نخستین بار بسته‌ی فیلم‌های بین‌المللی نیز برای این انتشار آماده شده که در این مراسم را رونمایی خواهد شد.

ابطحی افزود: در تلاش بودیم تا با دعوت هنرمندان به رامسر آنها هم بتوانند در این شهر زیبا فراغتی و استراحتی داشته باشند. این جشنواره با زحمات همکاران من در موسسه رسانه‌های تصویری و سازمان سینمایی و مسئولان شهری مازندران برگزار شده و هر نقصی در جشنواره بود امیدوارم ببخشید.

ابطحی در پایان نیز چند جمله‌ای به انگلیسی با میهمانان خارجی این مراسم صحبت کرد و پس از آن برگزیدگان بخش بین‌الملل جشنواره معرفی شدند.

این خبر درحال به‌روز رسانی است.دیدگاهها بسته شده است.