مورینیو: برای رفتن به لیگ چین خیلی جوانم/ عاشق کارم در یونایتد هستم

به‌ گزارش ‌عرصه ‌و ‌به نقل از دیلی میل، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد درباره دریافت پیشنهاد اغوا کننده از لیگ چین، گفت‌: درست است که من از لیگ چین پیشنهاد دارم،  ولی من الان فقط ۵۳ سال سن دارم و الان خیلی زود است که بخواهم برای رفتن به چین فکر کنم. به ماندن در یونایتد افتخار می‌کنم و خیلی خوشحال هستم. من انتظار ندارم که الان یونایتد به من پیشنهاد تمدید قرارداد بدهد، چرا که آنها همیشه حمایت‌های لازم را از من انجام داده‌اند و من تازه سال اول حضورم را سپری می‌کنم. در یونایتد به دنبال پیشرفت و توسعه تیم از همه جهات هستم. این جا تیمی نیست که فقط به فکر نتیجه‌ باشیم،‌ بلکه فوتبال زیبا نیز باید ارائه دهیم. البته در کنار آن می‌دانم که کسب نتیجه‌ برایم مهم است و به همین خاطر الان نمی‌توانم بگویم که در پایان فصل در رده چهارم لیگ قرار بگیریم چرا که فکر می‌کنم می‌توانیم بهتر از این باشیم.

مورینیو در پایان سخنان خود گفت‌: از هواداران‌مان ممنون هستم و به آنها می گویم که قطعا سال ۲۰۱۷ برای ما بهتر از سال فعلی خواهد بود. باید در کنار هم باشیم تا بتوانیم یونایتد را به دوران اوج خود باز گردانیم و به همین خاطر روی حمایت هوادارانمان در هر بازی حساب باز کرده‌ایم. روسای یونایتد می‌دانند که من عاشق شرایط کنونی‌ام هستم و اگر روزی پیشنهاد تمدید قرارداد به من بدهند بی درنگ آن را امضا خواهم کرد، حتی بدون این که نیاز به مشاورانم داشته باشم، چرا که عاشق کارم هستم. پول چین برای هر کسی جذاب است،  ولی من دوست دارم که در بالاترین سطح باشم. هنوز سال‌های زیادی باقی‌ مانده است تا بخواهم به لیگ چین بروم.

منچستریونایتد پر افتخارترین تیم انگلیس دوشنبه باید در خانه برابر ساندرلند به میدان برود. یونایتد در حالی به مصاف این تیم می‌رود که در سه بازی قبلی خود در لیگ برتر به برد دست یافته و امیدوار است با برتری برابر ساندرلند و در ادامه میدلزبورو به جمع مدعیان قهرمانی باز گردد.دیدگاهها بسته شده است.