آیت‌الله هاشمی نماد بارز صبر و مقاومت و گم نکردن مسیر اصلی انقلاب و کشور بودند

به گزارش عرصه و به نقل از وبدا، دکتر سید حسن هاشمی، ظهر امروز(سه‌شنبه) در حاشیه مراسم خاکسپاری مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، حضور مردم در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را بی‌نظیر دانست و گفت: هیچ‌کسی حتی خود آقای هاشمی باورشان نمی‌شد که مردم تا این حد به کسانی که به آنها خدمت کرده‌اند، علاقه‌مند بوده و قدرشناس، بابصیرت و هوشمند باشند. مردم ایران بی‌نظیر هستند و هر فردی هر خدمتی به این ملت فهیم  کند، اندک است.
وزیر بهداشت با اشاره به فراز و نشیب‌های زندگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، یادآور شد: بخش مهمی از زندگی ایشان، مربوط به برقراری و استمرار نظام جمهوری اسلامی بود، بخش دیگر مربوط به نقش مهم ایشان در دوران دفاع مقدس و پایان دادن به جنگ بود اما مهمترین بخش زندگی ایشان، دهه آخر عمرشان بود.

دکتر هاشمی، از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عنوان نمونه‌ای بی‌نظیر در دشمن‌شناسی یاد کرد و افزود: ایشان نماد بارز صبر و مقاومت و گم نکردن مسیر اصلی در مسیر انقلاب و کشور بودند و به نظر من، دهه آخر عمر ایشان، بارزتر از شصت سالی بود که پیش از این در خدمت انقلاب بودند.دیدگاهها بسته شده است.