راه‌اندازی خانه جوان قزوین تا اوایل سال آینده

مهران قاسمی در گفت‌وگو با عرصه، درباره اجرای آزمایشی پورتال اوقات فراغت در استان قزوین اظهار کرد: ما در زمینه پورتال اوقات فراغت طبق برنامه ریزی انجام شده عمل کرده‌ایم و موسسات به ویژه موسسات خصوصی فعال در حوزه اوقات فراغت، اطلاعات خود را وارد پورتال کرده‌اند.

وی با اشاره به بررسی نقاط قوت و ضعف پورتال اوقات فراغت گفت: اوایل راه‌اندازی این پورتال، مشکلات کوچکی وجود داشت که حل شد. در هر یک از شهرستان‌های استان قزوین از ۱۰ دستگاه خواسته‌ایم اطلاعات خود را در پورتال اوقات فراغت وارد کنند. قصد داریم مرحله آزمایشی پورتال اوقات فراغت را  تا بهمن ماه به پایان برسانیم.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین درباره انتخابات مجمع استانی جوانان اظهار کرد: فراخوانی دراین زمینه ارائه داده‌ایم تا سازمان‌های مردم نهاد جوانان برای شرکت در انتخابات مجمع استانی جوانان کاندیدا شوند. قرار است ۲۶ دی ماه انتخابات برگزار شود و تا هفته اول بهمن ماه اعضای مجمع استانی و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد جوانان قزوین برای شرکت در مجمع ملی جوانان مشخص می‌شوند.

قاسمی در پایان درباره مشارکت سمن‌های جوانان استان قزوین در زمینه ارائه طرح در حوزه آسیب‌های اجتماعی جوانان گفت: پس از اعلام فراخوان وزارت ورزش و جوانان برای حمایت از طرح‌های مربوط به آسیب‌های اجتماعی سمن‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی در این زمینه اقدام کردیم. هرچند که پیش از اعلام این فراخوان، دو طرح در زمینه آسیب‌های اجتماعی با اولویت دختران جوان  از سمن‌های استان دریافت کرده بودیم.دیدگاهها بسته شده است.