به تماشای جشنواره جشنواره‌ها «تصویر سال» بروید

به گزارش عرصه، لیست برنامه‌های نمایش فیلم‌های «تصویر سال» در تالار ناصری بدین شرح اعلام شد:

جمعه ششم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

ویولونیست/ کارگردان: محمد علی طالبی (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

وال‌ها/ کارگردان: بهنام عابدی/۲۱ دقیقه (دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)

سگ جون/کارگردان: امید ادیب پرور ۱۷ دقیقه (دیپلم افتخار بهترین تدوین از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)

خوان بی‌خان/ کارگردان: هادی معصوم دوست ۷۰ دقیقه (جایزه ویژه دبیر دهمین جشنواره فیلم مستند سینما حقیقت)

شنبه هفتم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

او یک مراحم بود/کارگردان:مرتضی جذاب/ ۲۵ دقیقه

پدر بودن/کارگردان:مرتضی جذاب/۳۰ دقیقه

با زبان خاموش/ کارگردان: منوچهر مشیری/۴۵ دقیقه (جایزه دوم در بخش خرد و تجربه دهمین جشنواره سینما حقیقت)

یکشنبه هشتم اسفند ماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

دختری در میان اتاق/کارگردان:کریم لک زاده:۲۶ دقیقه (جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

زنانگی/کارگردان: محسن استادعلی  (لوح تقدیر در بخش فیلم‌های بلند مسابقه بین‌الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

چشم‌ها/ کارگردان: مهران مهدویان (هنر و تجربه)

 دوشنبه نهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

گاهی روی آب/کارگردان: سعید آلبوعبادی/۴۰ دقیقه (جایزه اول در بخش خرد و تجربه دهمین جشنواره سینما حقیقت)

ننا/کارگردان:محمدرضا وطن دوست (جایزه ویژه هیات داوران در بخش فیلم‌های بلند مسابقه ملی دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سه شنبه دهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

نسبت خونی/ کارگردان: حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری/۳۰ دقیقه (جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگری مرداز سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

گذر/ کارگردان: امید شمس، پوریا پیشوایی ۱۱ دقیقه(تندیس بهترین فیلم با موضوع ایمان و امیداز سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

تنازع/ کارگردان: مسعود حاتمی/ ۸ دقیقه (تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه تجربی از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)

پرندگان در سایه/کارگردان: حجت طاهری/۵۶ دقیقه (جایزه بهترین تصویربرداری از دهمین جشنواره سینما حقیقت)

چهارشنبه یازدهم اسفندماه

سئانس اول/ ساعت ۱۶

شماره ۱۷ سهیلا/کارگردان: محمود غفاری (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

مکان/کارگردان: سیدمهدی احمدپناه (هنر و تجربه)

پنجشنبه دوازدهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

خفگی/ کارگردان: فریدون جیرانی (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

خانه (اِو) /کارگردان: اصغر یوسفی‌نژاد (هنر و تجربه)

جمعه سیزدهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

ترومای سرخ/ کارگردان: اسماعیل میهن‌دوست (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

کوپال/ کارگردان: کاظم ملایی (هنر و تجربه)

شنبه چهاردهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

خاطرات پاییزی/ کارگردان: علی فخر موسوی (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

والدرما/ کارگردان: عباس امینی (هنر و تجربه)

یکشنبه پانزدهم اسفندماه

سئانس اول/ ساعت ۱۶

رویای فوتبال/کارگردان:سهراب کویر/۷۳ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

سفر سهراب/کارگردان:امیر عبدالهی (سینما حقیقت)

دوشنبه شانزدهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

سایه‌ای که نور شد/ کارگردان: نازنین سبحان سربندی/ ۱۰ دقیقه(تندیس بهترین فیلم با موضوع ایمان و امید از سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

سوزنبان/کارگردان: مهدی خرمیان/ ۱۰ دقیقه (دیپلم افتخار بهترین فیلم پویانمایی از سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

پیشخدمت/ کارگردان: فرنوش عابدی/۹ دقیقه (تندیس بهترین فیلم پویانمایی از سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

آبی کم رنگ/ کارگردان: آرش لاهوتی ۷۱ دقیقه (بهترین فیلم بلند در بخش مسابقه بین الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

بیوگرافی/ کارگردان: فاطفه ثقفی (هنر و تجربه)

دوشنبه شانزدهم اسفندماه

سئانس اول/ ساعت ۱۶

با زبان خاموش/ کارگردان: منوچهر مشیری/۴۵  دقیقه (جایزه دوم در بخش خرد و تجربه دهمین جشنواره سینما حقیقت)

آبی کم‌رنگ/ کارگردان: آرش لاهوتی ۷۱ دقیقه (بهترین فیلم بلند در بخش مسابقه بین‌الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت )

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

بیوگرافی/ کارگردان: فاطفه ثقفی (هنر و تجربه)

سه‌شنبه هفدهم اسفندماه 

فیلم‌های بخش جوان (بالای ۲۵ دقیقه)

سئانس اول/ ساعت ۱۶

کشند/ کارگردان: کتایون پرمر/ ۳۰  دقیقه

سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان/ ۲۹ دقیقه

/۳۳٫۴کارگردان :سالار شریفی /  33دقیقه

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

نسبت خونی/ کارگردان: حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/ ۳۰ دقیقه

سینما نمایشگاه مجهول و داستان ما/ کارگردان: حمید یوسقی/ ۴۱ دقیقه

کشته‌های غریب/ کارگردان: محمدباقر شاهین/ ۴۷ دقیقه

چهارشنبه هجدهم اسفندماه 

فیلم‌های بخش جوان(بالای ۲۵ دقیقه)

سئانس اول/ ساعت ۱۶

بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ ۲۹ دقیقه

راه غریب/ کارگردان: علیرضا کاظمیان/ ۷۶ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

در میان/ کارگردان: آیدا علی‌مددی/ ۲۸ دقیقه

پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی/ ۶۱ دقیقه

پنجشنبه نوزدهم اسفندماه 

سئانس اول/ ساعت ۱۶

اعلام می‌شود

سئانس دوم/ ساعت۱۸ 

۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه با عباس کیارستمی/ کارگردان: سیف‌اله صمدیان

جمعه بیستم اسفندماه ۱۳۹۵

از ساعت ۱۵ تا ۲۱؛ مراسم پایانی و اهدای جوایز + فیلم‌های برنده جایزه 



دیدگاهها بسته شده است.