سومین کنگره شهدای دانشجوی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش عرصه، دکتر امین ‎ رضا کمالیان اظهار کرد: به برکت خون شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی امروز کشور ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌‎‌المللی بر قلل رفیع افتخارات ایستاده است، بنابراین تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدا یک وظیفه غیرقابل انکار است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: شهدا با تأسی از اعمال و رفتار امام حسین (ع) درس فداکاری، وفاداری، ازخودگذشتگی، شجاعت، شهامت و صداقت را آموخته ‎ و در عمل آن را به اثبات رسانده‌‎‌اند. افتخار داریم که میزبانی سومین کنگره شهدای دانشجوی دانشگاه ‎ ها و مؤسسات آموزش عالی استان بر عهده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گذارده شد تا برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان فرهنگی این واحد دانشگاهی ثبت شود.

کمالیان با بیان اینکه زینت‌بخش اندیشه‌های ناب و رشادت ‎ های غیورانه شهیدان برگزاری چنین برنامه‌هایی است، اظهار کرد: برادران و خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بعد از پایان دومین کنگره شهدا در شهرستان چابهار تلاش و جهد بسیار کردند تا این مراسم و این وظیفه خطیر را به خوبی و در شأن شهدای جان برکف برگزار کنند.

در سومین کنگره شهدای دانشجوی استان سیستان و بلوچستان که با حضور پیکر مطهر سه شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس برگزار شد، از خانواده‌های شهدای دانشجو تجلیل شد.دیدگاهها بسته شده است.