واژگونی ۴۰۵ جان ٤ نفر را گرفت/تصادف کامیون و ۴۰۵، قاتل جان ۵تن شد


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۵ تصادف مهم در جاده‌های کشور رخ داده که یکی از آنها منجر به کشته شدن ۵ نفر شده است.

سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، دربارهٔ این تصادف که ساعت ۳ بامداد شنبه دراستان زنجان اتفاق افتاده، گفت: بی‌توجهی راننده کامیون بنز به جلو در محور کیلومتر ۷۳ زنجان- تبریز باعث تصادف این وسیله با یک دستگاه پژو۴۰۵ و کشته شدن ۵نفر و مجروح شدن یک نفردیگر شد.

وی همچنین دربارهٔ تصادفی که ساعت ۶:۳۰ صبح شنبه در استان قزوین اتفاق افتاده، توضیح داد:خستگی و خواب آلودگی راننده پژو ۴۰۵ در محور کیلومتر ۵۷ قزوین-زنجان باعث واژگونی این خودرو و کشته شدن ۴نفر شد.

کهگیلویه و بویراحمد: واژگونی سواری تندر۹۰

ساعت ۲۰:۲۵ جمعه یک دستگاه سواری تندر۹۰ به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه واژگون شد. این تصادف در محور کیلومتر۳۵ فرعی روستای بیاره اتفاق افتاده و متأسفانه براثر آن ۳ نفر کشته و یک نفر مجروح شده‌اند.

سمنان: تصادف پراید و پژو۴۰۵

ساعت ۱۹:۲۰ عصر جمعه یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به‌دلیل رعایت نکردن فاصله طولی، با یک دستگاه سواری پراید برخورد کرد. این تصادف در محور کیلومتر۶۸ دامغان-سمنان اتفاق افتاده و براثر آن ۵ نفر مجروح شده‌اند.

بوشهر: واژگونی پژوپارس

ساعت ۱۲ ظهر جمعه، یک دستگاه سواری پژو پارس به دلیل بی‌توجهی راننده به جلو، واژگون و باعث مجروح شدن ۴نفر شد. این تصادف در محور کیلومتر ۲۵ اهرم اتفاق افتاده است.دیدگاهها بسته شده است.