دو صدرنشینی و دو جایگاه سومی برای نمایندگان ایران در آسیا

به گزارش عرصه، دور رفت لیگ قهرمانان آسیا امروز با برگزاری بازی‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان مقابل رقیبان‌شان به پایان رسید تا وضعیت ۴ نماینده ایران در این دور از مسابقه‌ها مشخص شود.

در گروه A مسابقه‌ها، استقلال ایران توانست در سه بازی خود دو پیروزی و یک شکست را به دست آورد و با ۶ امتیاز صدرنشین این گروه شود. پس از استقلال، الاهلی امارات و التعاون عربستان با ۴ امتیاز و لوکوموتیو ازبکستان با ۳ امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

در گروه B استقلال خوزستان که بهترین عملکرد را در بین نمایندگان ایران داشت با ۲ پیروزی و یک تساوی از سه دیدار خود، با اقتدار در صدر جدول این گروه قرار گرفت.

استقلال با ۷ امتیاز لخویا قطر با ۵ امتیاز، الفتح عربستان با ۴ امتیاز و الجزیره امارات بدون امتیاز هستند.

در گروه C ذوب آهن که در دو بازی نخست نتایج خوبی را کسب نکرده بود در آخرین دیدار خود و در بازی خارج از خانه با دو گل بنیادکار را شکست داد تا امیدهایش را زنده شود.

در این گروه الاهلی عربستان با ۷ امتیاز، العین امارات با ۵ امتیاز، ذوب آهن ایران با ۴ امتیاز و بنیادکار ازبکستان بدون امتیاز در رده‌های اول تا چهارم جای گرفته‌اند.

در گروه D پرسپولیس قرار دارد در سومین و آخرین دیدار خود در دور رفت این بازی‌ها با حساب ۳ بر یک مقابل الریان شکست خورد.

با این حال شاگردان برانکو کماکان ۲ امتیاز نسبت به تیم صدرنشین کم‌تر دارند و در دور برگشت دو بازی خانگی مقابل الریان و الوحده امارات خواهند داشت.

در این گروه الریان قطر با ۶ امتیاز، ‌الهلال عربستان با ۵ امتیاز و پرسپولیس با ۴ امتیاز و الوحده امارات با یک امتیاز در رده‌های اول تا  چهارم قرار گرفته‌اند.

با این حساب استقلال تهران و استقلال خوزستان در رده نخست و ذوب آهن و پرسپولیس در رده سوم گروه‌های خود جای گرفتند.دیدگاهها بسته شده است.