اعتراض ابراهیمی به خشونت بازیکن پیکان/ باران هواداران استقلال را فراری داد

به گزارش عرصه، دیدار تیم های استقلال و پیکان در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با حواشی نیمه اول این دیدار به شرح زیر است:

– سیدرضا افتخاری مدیرعامل و جواد قراب عضو هیات مدیره استقلال، محمود شیعی مدیرعامل پیکان، وحید طالبلو، بهمن طهماسبی، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور بازیکنان سابق استقلال این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

– پیش از آغاز این بازی از جانبازان جنگ تحمیلی تقدیر به عمل آمد.

– روزبه چشمی مدافع مصدوم استقلال این بازی را از روی سکوها تماشا کرد.

– بارش شدید باران در همان اوایل بازی باعث فراری شدن تماشاگران به صندلی های بالایی و راهروها شد. این بارش شدید روی نحوه عملکرد بازیکنان دو تیم هم اثر گذاشته بود.

– برخورد گرم میان مهدی رحمتی و امیرحسین صادقی پیش از آغاز این دیدار از نکات جالب مصاف استقلال و پیکان بود.

– بعد از گلزنی آرمان قاسمی به استقلال در دقیقه ۱۲ همه نیمکت نشینان پیکان برای خوشحالی تا آستانه ورود به زمین جلو آمدند.

– خطاهای مداوم ماهان رحمانی روی فرشیداسماعیلی در دقیقه ۳۲ باعث عصبانیت شدید امید ابراهیمی شد و او به شدت از اشکان خورشیدی و بازیکن تیم پیکان بابت تکرار خطاهای این بازیکن اعتراض کرد.

– خطای خشن سجاد مشکل پور در دقیقه ۳۵ روی پای تیم و در ادامه شیطنت تیام که با کف پا ضربه ای به مشکل پور زد باعث شد تا هر دو بازیکن با کارت زرد جریمه شود و در همین زمان شفر از داور چهارم درحال انتقاد کردن بود.

– مصدومیت سجاد مشکل پور در دقیقه ۴۵ به دلیل تکل علی قربانی باعث شد او در ثانیه های پایانی بازی جایش را به امیرحسین صادقی بدهد.

– در پایان این نیمه هواداران استقلال شفر را مورد تشویق قرار دادند.دیدگاهها بسته شده است.