دورهمی اهالی رادیویی‌ برای تقدیر از قدیمی‌ها

به گزارش عرصه، این مراسم عصر امروز ـ ۱۲ خرداد ماه ـ در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد و فاطمه آل عباس ـ گوینده رادیو ـ اجرای این مراسم را بر عهده داشت.

حمید منوچهری، امیر نوری، حسن معین، داود نماینده، بیوک میرزایی، محمود آیتی، مرتصی حافظی، جمال احمدی، سرور پاک‌نشان، ماهدار توکلی، مریم نشیبا، سعید توکل، علیرضا جاویدنیا، داود حیدری، جواد پیشگر از پیشکسوتان رادیویی حاضر در این مراسم بودند.

آل عباس در سخنانش از عشق به رادیو سخن گفت و اظهار کرد: چه خوب است که معاون صدا اهالی قدیمی رادیو را گرد هم جمع کرد. در رادیو عشق حاکم است و ما رادیویی‌ها عاشق رادیو هستیم. در تلویزیون اینگونه نیست، پس از این که همکاری‌ات با تلویزیون انجام شد، ان را فراموش می‌کنی؛ در حالی که در رادیو اینگونه نیست. اهالی رادیو عاشق رادیو هستند.

حمیدرضا شاه‌آبادی، معاون صدا نیز در سخنانی در جمع اهالی رادیو گفت: من در جمع شما رادیویی‌ها احساس جوانی می‌کنم دلیل آن این است که شما امروز صاحب یک عقبه‌ی بسیار درخشان هستید. اگر بعد از ۷۴ سال رادیو این چنین باقامت ایستاده‌ است، هنرمندانی مثل شما قد خمیده‌اند تا رادیو برافراشته شود.

معاون صدا خطاب به اهالی رادیو ادامه گفت: خوشا به حالتان که عمرتان را در این حوزه گذراندید و نتیجه آن را می‌بینید. نسل جدید باید از شما بیاموزد و شما هم باید برای آنها پدری و مادری کنید.

او با اشاره به برگزاری این ضیافت افزود: جمع حاضر جمع افرادی است که با رادیو بزرگ شدند و ما خوشحالیم که رادیویی‌هایی را دعوت کردیم، افرادی که رادیویی بودند و رادیویی ماندند.

وی در ادامه گفت: اهالی رادیو همیشه خود را وام‌دار این هنر می‌دانند. تعصب آنچنانی ندارم که بخواهم بین رادیویی‌ها و دیگر شاخه‌های هنری فاصله‌ بیندازم اما معتقدم گره‌هایی که بین اهالی رادیو برقرار شده، به همین راحتی‌ها به دست نیامده است و ریشه‌دار است که باید قدرشان را بدانیم.

شاه‌آبادی در پایان گفت: امروز هم ما تلاش می‌کنیم که خدمت‌گزار شما و قدردان زحمت‌هایتان باشیم.

ایرج برخوردار، گوینده رادیو نیز گفت: این مراسم فرصت خوبی برای دیدارهای ماست و از آقای شاه‌آبادی برای برگزاری آن تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: خصیصه معماری رادیو ارگ آنجا را به خانه ما تبدیل کرده بود. گردآوری این جمع در اینجا هم ارزش‌گذاری به هنر رادیو است.

ادامه دارد …دیدگاهها بسته شده است.