تاریخ پیش‌فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ اپل معلوم شد

فناوری اطلاعات > سخت افزار – اپل قرار است از ۱۴ سپتامبر دست به پیش‌فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ خود بزند.

 

به گزارش عرصه، سایت آلمانی Macerkopf خبر داده است اپل فروش سه‌گوشی جدید خود را از جمعه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۷ آغاز می‌کند.{لینک}

این وب‌سایت به نقل از اپراتورهای فروشنده آلمانی این تاریخ را تائید کرده است. معمولاً رخداد رونمایی از گوشی‌های جدید اپل در نیمه دوم سپتامبر انجام می‌شود اما فعلاً خبر رسمی دراین‌باره منتشرنشده است.

سال گذشته اپل آیفون‌های ۸، ۸ پلاس و ایکس(۱۰) را ۱۲ سپتامبر رونمایی کرد و از ۱۵ سپتامبر پیش‌فروش آن‌ها را آغاز کرد.(گفتنی است آیفون‌های جدید در سال ۲۰۱۰ ۷ ژوئن، سال ۲۰۱۱ سه‌شنبه ۴ اکتبر، ۲۰۱۲ چهارشنبه ۱۲ سپتامبر، ۲۰۱۳ سه‌شنبه ۱۰ سپتامبر، ۲۰۱۴ سه‌شنبه ۹ سپتامبر، ۲۰۱۵ چهارشنبه ۹ سپتامبر، ۲۰۱۶ چهارشنبه ۷ سپتامبر و ۲۰۱۷ نیز سه‌شنبه ۱۲ سپتامبر رونمایی شدند.)

بر اساس تصاویر لورفته از سوی سازندگان قاب و جلد گوشی، اپل در سه سایز ۵٫۸ اینچی، ۶٫۱ اینچی و ۶٫۵ اینچی گوشی‌های خود را معرفی خواهد کرد.

مدل ۶٫۱ اینچی همان مشخصات آیفون ایکس را دارد که با فریم آلومینیومی و نمایشگر ال سی دی، ارزان‌تر (۷۹۹ دلار) راهی بازار می‌شود. مدل ۵٫۸ اینچی به‌عنوان گوشی ۸۹۹ دلاری تگ قیمت می‌خورد که همان آیفون ایکس است که برخی از سخت‌افزارهای داخل آن آپدیت شده است.

مدل ۶٫۵ اینچی نیز با صفحه اولد منتها با ۴ گیگ رم و تراشه جدید عرضه خواهد شد که از بقیه گران‌تر تعریف‌شده است.

تاریخ پیش‌فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ اپل معلوم شد

تاریخ پیش‌فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ اپل معلوم شد

 

 

۵۶۵۶

 دیدگاهها بسته شده است.