بازگشت لواندوفسکی به ترکیب بایرن

به گزارش عرصه و به نقل از بیلد، بایرن مونیخ بایدر امشب (جمعه) در رقابت های بوندسلیگا برابر تیم هرتابرلین قرار گیرد. بعد از آنکه در بازی با آگسبورگ، روبرا لواندوسکی با نظر کواچ، با استراحت روبرو شد و ساندرو واگنر به زمین رفت، در دیدار امشب بار دیگر لواندوفسکی در ترکیب تیمش حضور خواهد داشت.

نیکو کواچ سرمربی جوان بایرن مونیخ در این باره گفت: با توافقی که با واگنر و لواندوفسکی داشتیم قرار شد در بازی قبلی به روبرت استراحت بدهیم ولی در این دیدار او بار دیگر در ترکیب تیم ما حضور خواهد داشت. وظیفه من این است که مطمئن باشم تمام بازیکنان تیمم سالم و سرحال هستند و می توانند بیشترین کمک ممکن را به تیم بکنند.

روبرت لواندوفسکی در این فصل در ۳ دیداری که در بوندسلیگا به میدان رفته است موفق شده ۴ گل برای تیمش به ثمر برساند. 

بایرن مونیخ بعد از دیدار با هرتابرلین که در برلین برگزار خواهد شد باید در لیگ قهرمانان به دیدار آژاکس برود و در ادامه نیز در بوندسلیگا با مونشن گلادباخ دیدار خواهد کرد.

همچنین در دیدار قبل بایرن مونیخ که برابر آگسبورگ برگزار شد، مانوئل نویر اشتباه بزرگی مرتکب شد و باعث شد تیمش دو امتیاز این دیدار را از دست بدهد با وجود این اشتباه سرمربی کروات بایرن مونیخ تاکید کرد او برنامه ای برای نیمکت نشینی نویر و بازی دادن به سون اولریش ندارد و در این دیدار نیز مانوئل نویر برای باواریایی ها به میدان خواهد رفت.دیدگاهها بسته شده است.