جاوید احسانی شکیب: در گرفتن طلای پاراآسیایی هت‌تریک می‌کنم

به گزارش خبرنگار اعزامی عرصه به جاکارتا، جاوید احسانی شکیب، پرتابگر وزنه و دیسک ایران و دارنده مدال‌های طلای پاراآسیایی‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ اظهار کرد: کار سختی برای کسب سومین طلای آسیا دارم اما هیچ هدفی به جز آن را در سر ندارم.

او افزود: این‌جا و در جاکارتا یک رقیب سرسخت چینی دارم که قطعا یکی از ما دو نفر قهرمان و دیگری نایب قهرمان می‌شود. مگر آن که یک چهره جدید به مسابقات آمده باشد و ما او را نشناسیم.

دارنده مدال برنز پارالمپیک بیان کرد: معمولا بهترین رکوردهای من در جریان مسابقات به دست می‌آید و خیلی روی رکوردهای تمرینی‌ام حساب نمی‌کنم. این‌جا هم حتما یک سورپرایز خواهم داشت.

احسانی شکیب در ادامه افزود: البته بعد از مسابقات پاراآسیایی یک نگاهی هم به شرکت در مسابقات لیفت و وزنه دارم. فیزیک بدنی و قدرت بدنی‌ام شرایطی دارد که در این مسابقات شرکت کنم و امیدوارم در این رشته هم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشم.

قهرمان پرتاب‌های وزنه و دیسک ایران در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در آینده رقیب سیامند رحمان باشید بیان کرد: من که هیچی، چند برابر قوی‌تر از من هم نمی‌تواند با سیامند رقابت کند.دیدگاهها بسته شده است.