نشست دوباره زمین و انسداد چهارراه مولوی

سرهنگ موسوی پور در گفت‌وگو با عرصه، دراین باره گفت: شب گذشته در پی نشست آسفالت در محدوده تقاطع دو خیابان مصطفی خمینی و مولوی، بخش هایی از این دو خیابان مسدود شدند تا عوامل شهرداری با بررسی علت حادثه اقدامات خود برای رفع این مشکل را انجام دهند که در همین راستا نیز صبح امروز این مسیر دوباره بازگشایی شد. 

وی با بیان اینکه دقایقی پیش دوباره در همان محل قبلی زمین نشست کرد، گفت: در همین راستا مسیر شمال به جنوب خیابان مصطفی خمینی از تقاطع سیروس به سمت جنوب تا خیابان مولوی مسدود شده و خیابان مولوی از میدان قیام تا تقاطع مصطفی خمینی مسدود است و بر این اساس به هیچ یک از وسایل نقلیه اعم از وسایل نقلیه شخصی و عمومی اجازه تردد داده نمی‌شود.

موسوی پور با بیان این که خیابان‌های ۱۷ شهریور، ری و امیرکبیر به عنوان مسیرهای جایگزین انتخاب شده‌اند، گفت: اتوبوس‌های شرکت واحد نیز از مسیرهای جایگزین تردد خواهند کرد.

وی درباره این که این محدودیت‌ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، به عرصه گفت: عوامل شهرداری در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر این مشکل را حل کنند و پیش‌بینی می‌شود که تا صبح فردا مسیر بازگشایی شود اما با توجه به این که همچنان عملیات در حال انجام است، ممکن است زمان آن نیز به طول بینجامد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست که از تردد غیر ضروری در این محدوده تا اطلاع بعدی خودداری کنند و تا حد امکان از مترو برای تردد در این محدوده استفاده کنند.دیدگاهها بسته شده است.