شکست لیکرز برابر سن آنتونیو در شب برد گلدن استیت

به گزارش عرصه ، در یکی از بازی های جذاب برگزار شده تیم بروکلین نتس موفق شد در خانه در سالن بارکلایس سنتر و در پایان وقت اضافه نخست و با نتیجه نزدیک ۱۰۶ بر ۱۰۵ میهمان خود تورنتو رپترز را شکست دهد. در این بازی بروکلین بعد از سه و نیم سال بالاخره راهی برای شکست تورنتو پیدا کرد.

برای بروکلین دی آنجلو راسل ۲۹ امتیاز ( ۶ امتیاز از ۸ امتیاز تیمش در وقت اضافه را به دست آورد)، اسپنسر دینویدیه ۱۷ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل و یرت الن ۱۲ امتیاز و ۱ ریباند کسب کردند تا بروکلین برای اولین بار بعد از تاریخ ۳ آپریل ۲۰۱۵، رپترز را از پیش رو بردارد.

برای تورنتو کووای لنارد ۳۲ امتیاز، جوناس ولنسیناس ۲۴ امتیاز کسب کردند اما در نهایت نوار شش پیروزی متوالی در خانه بروکلین قطع شد.

در دیگر بازی برگزار شده تیم سن آنتونیو اسپرز موفق شد در خانه در سالن ای تی اند تی سنتر و با نتیجه ۱۳۳ بر ۱۲۰ تیم لس آنجلس لیکرز را شکست دهد و انتقام شکست در بازی پنجشنبه شب در خانه لیکرز را بگیرد.

برای اسپرز دمار دروزان ۳۶ امتیاز و ۹ پاس منجر به گل و لامارکوس آلدریج ۱۴ امتیاز و ۸ ریباند کسب کردند تا اسپرز موفق شود سری مسابقاتش با لیکرز در دور گروهی را با رکورد ۳ پیروزی و ۱ شکست به پایان برساند.

پتی میلز و یاکوب پولتل هر کدام ۱۴ امتیاز و دیویس برتانز ۱۳ امتیاز از روی نیمکت کسب کردند تا یکی از عوامل پیروزی دیشب مقابل لیکرز، نیمکت قوی اسپرز باشد. تیم اسپرز از روی نیمکت ۵۲ امتیاز به دست آورد در حالی که نیمکت لیکرز فقط ۲۶ امتیاز به دست آورد.

برای لیکرز لبران جیمز ۳۵ امتیاز، ۱۱ پاس منجر به گل و ۸ ریباند، کایل کوزما ۲۷ امتیاز و لونزو بال ۱۳ امتیاز و ۱۱ پاس منجر به گل کسب کردند اما نتوانستند از دهمین شکست لیکرز در این فصل جلوگیری کنند.

مارکو بلینلی بازیکن ایتالیایی اسپرز با گل کردن سه شوت سه امتیازی در بازی دیشب تبدیل به اولین بازیکنی در لیگ شد که در ۹ تیم مختلف موفق به کسب حداقل ۵۰ شوت سه امتیازی شده است. دیویس برتانز هم موفق شد دویستمین شوت سه امتیازی دوران ورزشی خود را در بازی دیشب وارد سبد لیکرز کند.

در یکی دیگر از بازی های مهم برگزار شده تیم میلواکی باکس در خانه در سالن فایزرو فروم با نتیجه ۱۰۵ بر ۹۵ مغلوب میهمان خود گلدن استیت واریرز شد.

برای گلدن استیت کلی تامپسون و استفن کری هر کدام ۲۰ امتیاز و آندره ایگودالا ۱۵ امتیاز کسب کردند تا سومین برد متوالی گلدن استیت به ثبت برسد. شوت های سه امتیازی دقیق در این بازی توسط تیم گلدن استیت یکی از دلایل مهم پیروزی بر باکس بود. تیم گلدن استیت ۴۱ درصد یعنی ۱۹ شوت سه امتیازی موفق از ۴۶ اقدام را وارد سبد کرد در حالی که تیم میلواکی فقط ۱۸ درصد یعنی ۷ شوت سه امتیازی موفق از ۳۹ اقدام را گل کرد.

برای میلواکی جیانیس آنتتکونپو ۲۲ امتیاز و ۱۵ ریباند  و مالکوم براگدان ۱۵ امتیاز کسب کردند اما در نهایت هشتمین شکست باکس در این فصل به ثبت رسید. تیم میلواکی روز پر اشتباهی را پشت سر گذاشت و در مجموع ۱۸ بار توپ را لو داد که تیم گلدن از این توپ های لو رفته ۲۶ امتیاز کسب کرد.

قبل از بازی خبر یک معامله سه جانبه منتشر شد که در آن تیم های میلواکی باکس، کلیولند کاوالیرز و واشنگتن ویزاردز حضور داشتند. در این معامله تیم میلواکی گارد با تجربه کلیولند جورج هیل و انتخاب دور دوم مراسم درفت سال ۲۰۲۱ و جیسون اسمیت را از  تیم واشنگتن به دست آورد. تیم کلیولند متئو دلاودو وا، جان هنسون مصدوم و انتخاب دور اول مراسم درفت سال ۲۰۲۱ را از میلواکی و انتخاب دور دوم مراسم درفت سال ۲۰۲۲ را از واشنگتن به دست آورد. تیم واشنگتن نیز سم دکر و انتخاب دور دوم مراسم درفت سال ۲۰۲۱ را از کلیولند در این معامله سه سویه به دست آورد.

تیم دیترویت در خانه در سالن لیتل سیسرز آرنا با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۱۱ مغلوب میهمان خود فیلادلفیا سونتی سیکسرز شد. فیلادلفیا در حالی پیروز بازی شد که با ۱۵ امتیاز از حریف خود در امتیازات عقب بود.

برای تیم فیلادلفیا که در نبود ستاره خود جوئل امبید بازی می کرد، جیمی باتلر ۳۸ امتیاز، بن سیمونز، جی جی ردیک و مایک موسکالا هر کدام ۱۸ امتیاز کسب کردند تا هجدهمین پیروزی این فصل فیلادلفیا به ثبت برسد. تیم فیلادلفیا در فاز دفاعی بسیار موفق بود و در پایان بازی آمار ۱۲ بلاک شات را ثبت و هم چنین تیم دیترویت را مجبور کردند که ۱۸ بار توپ را لو دهند و از این توپ های لو رفته ۳۰ امتیاز نیز کسب کنند.

برای تیم دیترویت بلیک گریفین ۳۱ امتیاز و ۱۲ ریباند، آندره دروموند ۲۱ امتیاز و ۱۰ ریباند و رجی جکسون ۱۳ امتیاز کسب کردند اما نتوانستند از ثبت سومین شکست متوالی دیترویت جلوگیری کنند.

تیم دیترویت نتوانست از نبود جوئل امبید استفاده کند و در حالی که با ۱۵ امتیاز از حریف پیش بود، فقط ۶ شوت موفق از ۲۶ اقدام خود در کوارتر چهارم و فقط ۱ شوت سه امتیازی موفق از ۱۳ اقدام در نیمه دوم را وارد سبد کند و در نهایت بازی را واگذار کند.

نتایج سایر بازی های برگزار شده به شرح زیر است:

دنور ناگتس ۱۰۷ – شارلوت هورنتس ۱۱۳

ایندیانا پیسرز ۱۱۲ – اورلاندو مجیک ۹۰

ساکرامتنو کینگز ۱۲۹ – کلیولند کاوالیرز ۱۱۰

اوکلاهاما سیتی تاندر ۱۱۲ – شیکاگو بولز ۱۱۴

ممفیس گریزلیز ۱۰۷ – نیواورلینز پلیکانز ۱۰۳

میامی هیت ۱۱۵ – فینیکس سانز ۹۸دیدگاهها بسته شده است.