معارفه دستیار آلمانی شفر در تمرین امروز استقلالی‌ها/ فورکل هوا شد

به گزارش عرصه، تیم فوتبال استقلال که در حال حاضر در کمپ امیراسپورت آنتالیا اردو زده است، امروز (یک‌شنبه) ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران یک جلسه تمرینی برگزار کرد. پیش از آغاز تمرین، وینفرد شفر، سرمربی استقلال مارتین فورکل، دستیار جدید آلمانی‌اش را به بازیکنان استقلال معرفی کرد. پس از اتمام صحبت‌های شفر، فورکل هم دقایقی صحبت کرد.
در پایان مراسم معارفه، حسین حسینی و فرشید اسماعیلی، فورکل را به میان بازیکنان کشاندند و او را روی دست گرفتند و به بالا پرتاب کردند تا کاری کنند، او احساس غریبی نکند.
پس از پایان مراسم معارفه فورکل، تمرین استقلال شکل رسمی به خود گرفت و بازیکنان زیر نظر فورکل و دستیاران دیگر شفر، بدن‌های‌شان را گرم کردند. در ادامه دروازه‌بانان به صورت اختصاصی با اشکان نامداری، مربی دروازه‌بان‌های استقلال تمرین کردند و بازیکنان دیگر به پاسکاری ترکیبی مشغول شدند.
با اتمام تمرین ابتدایی استقلالی‌ها، وینفرد شفر بازیکنان را دوباره جمع کرد و نکاتی را به آن‌ها گفت و پس از آن بازیکنان در دو تیم، فوتبال درون‌تیمی بازی کردند. در حین این فوتبال درون‌تیمی شفر بارها به بازیکنان نکاتی را گوشزد کرد. بازیکنان استقلال در بخش دیگری از تمرین امروز، تمرین شوت به دروازه را در دستور کار خود قرار دادند.
در حاشیه تمرین امروز، اعضای یک تیم آلمانی که همزمان با استقلال در کمپ امیر اسپورت حضور دارد، به محل تمرین استقلال آمدند و با شفر گفت‌وگویی داشتند و عکس یادگاری گرفتند.دیدگاهها بسته شده است.