انتشارات تخصصی مالی اسلامی تاسیس می‌شود


رئیس انجمن مالی اسلامی از برنامه انجمن برای تأسیس انتشارات مالی اسلامی خبر داد.

به گزارش عرصه به نقل از انجمن مالی اسلامی، صالح آبادی در پنجمین مجمع عمومی عادی سالانه انجمن مالی اسلامی ایران با تشریح اقدامات انجمن در سال ۹۷ اظهار داشت: عملکرد مناسب انجمن مالی اسلامی باعث شد تا این انجمن در مدت کوتاه فعالیت خود بتواند رتبه عالی (A) را از وزارت علوم اخذ کند.

وی انعقاد تفاهم نامه با مؤسسه Redmoney مالزی و مؤسسه سیویلسکا، برگزاری مستمر نشست‌های ماهیانه انجمن با موضوعات مرتبط با مالی اسلامی در حوزه‌های مختلف و همچنین سمینارهای آنلاین با حضور اساتید برجسته بین المللی را از دیگر اقدامات انجمن در سال ۹۷ برشمرد.

رئیس انجمن مالی اسلامی افزود: خوشبختانه پایگاه اینترنتی انجمن به نشانی www.iaif.ir به یکی از مراجع علمی پرمخاطب و به روز در حوزه مالی اسلامی تبدیل شده و بازدیدکنندگان بسیاری روزانه از این پایگاه بازدید می‌کنند.

وی همچنین به آغاز دومین دوره DBA مالی اسلامی با همکاری سازمان بورس، دانشگاه امام صادق(ع) و مؤسسه Redmoney خبر داد.

صالح آبادی با اشاره به برگزاری چهارمین همایش مالی اسلامی در آذر ۹۷ گفت: در این همایش علاوه بر ارائه سخنرانی‌های علمی، به حضرت آیت الله تسخیری در بخش حقیقی و مؤسسه عالی بانکداری در بخش حقوقی، جایزه مالی اسلامی تقدیم و از پدیدآورندگان پایان نامه‌های برتر کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه مالی اسلامی قدردانی شد.

رئیس انجمن مالی اسلامی همچنین از برنامه انجمن برای تأسیس انتشارات مالی اسلامی خبر داد.

در ادامه، پس از ارائه گزارش عملکرد مالی انجمن و گزارش بازرس قانونی، صورت‌های مالی انجمن تصویب شد.

کد خبر ۴۶۴۰۳۶۱


دیدگاهها بسته شده است.