شبکه اجتماعی که با استفاده از آن کارتان به جراحی خواهد رسید!

به گزارش عرصه؛ کلانتر هرمزی فوق تخصص جراحی پلاستیک با اشاره به فعالیت برخی افراد در فضای مجازی با هدف تحریک مردم در جهت انجام جراحی‌های پلاستیک، گفت: متاسفانه نبود کنترل کافی بر فضای مجازی برخی مشکلات را ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در صحت و سقم مطالب درج شده در اینستاگرام باید شک کرد، افزود: هر چند شاید در فضای مجازی راهنمایی‌های درستی صورت بگیرد، اما موارد غیر اصولی و غیراستاندارد نیز تبلیغ می‌شود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک با بیان اینکه مردم نباید گول تبلیغات اینستاگرام را بخورند، تصریح کرد: در فضای مجازی موارد پست شده با اغراق و غلو بیان می‌شوند از این رو نباید این فضا منجر به تصمیم گیری شود.

وی با تاکید بر اینکه برخی با دیدن تبلیغات غیر استاندارد و غلو شده اینستاگرام برای انجام جراحی‌های زیبایی تحریک می‌شوند، گفت: مردم باید بدانند که در فضای مجازی عمل سنگین و پیچیده زیبایی ساده و آسان نشان داده شده و بهترین تصویر از افراد تحت جراحی منتشر می‌شود.

هرمزی با بیان اینکه مردم نباید با دیدن تصاویر غلو شده نسبت به انجام عمل جراحی‌های زیبایی تصمیم گیری کنند، افزود: عمل جراحی یک اصول علمی، تخصصی و پیچیده است از این رو باید مردم بیش از پیش مراقب باشند.

فوق تخصص جراحی پلاستیک یادآور شد: مردم قبل از اینکه اقدامی در راستای عمل‌های زیبایی انجام دهند یا مجذوب فضای مجازی در راستای تبلیغات این چنینی شوند باید دقت کافی کرده و بدانند که اینستاگرام مرجع مناسبی برای تصمیم گیری نیست.

منبع:میزان

 دیدگاهها بسته شده است.