۴ تکواندوکار ایران رقیبان خود را در گرندپری ژاپن شناختند

به گزارش عرصه، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ از ساعت ۴:۳۰ بامداد (به وقت ایران) امروز (جمعه – ۲۲ شهریورماه) با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در “چیبا” ژاپن آغاز و به مدت ۳ روز ادامه دارد.

بر اساس برنامه اعلامی، فردا (شنبه – ۲۳ شهریورماه) و در روز دوم، پیکارهای اوزان ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان پیگیری خواهد شد که آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم و سجاد مردانی و سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم تکواندوکاران کشورمان در این روز هستند.

صبح امروز (جمعه – ۲۲ شهریورماه) قرعه کشی رقابت‌های روز دوم انجام و بر همین اساس ۴ نماینده ایران حریفان خود را شناختند.

فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم  در نخستین دیدار با “آدرین ویسنته” از اسپانیا قهرمان اروپا ۲۰۱۸ مبارزه می‌کند و در صورت برتری به مصاف “تای هون کیم” از کره جنوبی قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و قهرمان آسیا ۲۰۱۸  می‌رود. 

آرمین هادی‌پور دیگر نماینده ایران در این وزن و در پایین جدول ابتدا با “لئون گلاسنویک” از کرواسی دیدار خواهد کرد و در صورت برتری باید برنده دیدار ترکیه و پرتغال را از پیش رو بردارد.

سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در اولین گام با “رافائیل آیوکائف” از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت برتری در دومین دیدار باید به مصاف برنده دیدار ترکیه و آمریکا برود.

سعید رجبی در همین وزن و پایین جدول نیز در نخستین گام به مصاف “کارلوس سانسورس” از مکزیک نایب قهرمان جهان ۲۰۱۹ می‌رود و در ادامه “کیو دون این” از کره جنوبی دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷، قهرمان آسیا ۲۰۱۸ و …. را پیش‌رو دارد.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۴:۳۰ تا ۸:۳۰ و رقابت‌های مرحله یک هشتم و یک چهارم از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ انجام خواهد شد؛ دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۷ پیگیری می شود.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

 این رقابت ها G۴ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و هم‌چنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.دیدگاهها بسته شده است.