آیین سپاس محسن جهانگیری در رادیو فرهنگ

به گزارش عرصه به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه آیین سپاس کاری از گروه کتاب رادیو فرهنگ با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی است که به معرفی مشاهیر و مفاخر ایران زمین اختصاص دارد و این هفته نکوداشت زنده‌یاد «محسن جهانگیری» را با سخنانی از محمدرضا حسینی بهشتی، نصرالله حکمت و شهین اعوانی پخش می کند.

این نشست با حضور اساتید، پژوهشگران، دانشجویان فلسفه، علاقمندان و خانواده محسن جهانگیری برگزار شد و محمدرضا حسینی بهشتی استاد فلسفه دانشگاه تهران و نصرالله حکمت استاد فلسفه دانشگاه شهید بهشتی و شهین اعوانی عضو هیئت علمی موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه در خصوص زندگی و آثار وی سخنانی را بیان کردند.

محسن جهانگیری استاد فلسفه دانشگاه تهران، نویسنده و مترجم چندین اثر در حوزه فلسفه، عرفان و…. برگزیده دومین جشنواره بین‌المللی فارابی به عنوان پیشکسوت علوم‌انسانی ایران، چهره ماندگار رشته فلسفه در دومین همایش چهره‌های ماندگار؛ اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در سن ۹۰ سالگی دار فانی را وداع گفت و در آرامش جهان ابدی آرمید.

رادیو فرهنگ با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی آیین سپاس از این استاد را برگزار کرده و جمعه ۱۰ مهرماه علاقمندان می توانند ساعت ۱۷ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶مگاهرتز شنونده این برنامه باشند.دیدگاهها بسته شده است.