اسبقیان: سوالات کمیسیون اصل ۹۰ را پاسخ می‌دهیم/ انتخابات والیبال برگزار می شود

به گزارش عرصه، محمد شروین اسبقیان در حاشیه همایش کمیسیون اخلاق در مورد اینکه کمیسیون اصل ۹۰ اعلام کرده انتخابات والیبال نباید برگزار شود، بیان کرد: ما به کمیسیون اصل ۹۰ احترام می گذاریم و همیشه وزارت ورزش تعامل خوبی با نمایندگان مجلس داشته است. زمان انتخابات والیبال اعلام شده و همان زمان برگزار می شود. دوستان در کمیسیون اصل ۹۰ هم اگر سوالاتی داشته باشند وزارت ورزش با مستندات پاسخ می دهند. البته من سوالاتی ندیدم.

او در پاسخ به این پرسش که نامه از کمیسیون اصل ۹۰ به وزارت ورزش ارسال شده است یا خیر گفت: من ندیدم. شاید خدمت وزیر آمده اما ارجاع نشده است.

اسبقیان در مورد مشخص نشدن سرپرست فدراسیون های تنیس روی میز و پزشکی ورزشی نیز گفت: حتماتعیین تکلیف می شود و نظر وزیر هم این است که تعیین تکلیف شود. پیگیری می کنیم این هفته مشخص شود.

او در مورد ثبت نام سرپرست فدراسیون تنیس در انتخابات کنفدراسیون آسیا و مشخص نشدن زمان ثبت نام کاندیداها تاکید کرد: اگر ثبت نام کرده باشد مورد بررسی قرار می‌گیرد. تلاش بر این است فرایند انتخابات در آرامش کامل باشد و نظر وزیر این است که فدراسیون ها ثبات مدیریتی داشته باشند. از این رو  با حساسیت بیشتری کار را دنبال می کنیم.دیدگاهها بسته شده است.