نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش عرصه،  سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان‌شرقی در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس یگان‌های مسلح مستقر در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دفاع مقدس باید در جای جای میهن اسلامی‌مان دیده شود، بیان کرد: امسال در چله دفاع مقدس با اجرای برنامه‌های متعدد یاد شهدا و بزرگداشت ایثارگران و رزمندگان را گرامی خواهیم داشت.

وی افزود:اخلاص و توکل برترین سلاح نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس بود.رسالت ما یگان‌های مسلح در این پاسداشت و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس بسیار مهم است.

همچنین سردار اصغر عباسقلی‌زاده مدیرکل حفظ اثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی نیز گفت: نخستین روز هفته دفاع مقدس ویژه برنامه‌ای با حضور خانواده های شهدا و یگان های مسلح در مصلای حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

وی از به نمایش گذاشتن دستاوردهای یگانهای مسلح مستقر دراستان در قالب‌های نمایشگاهی در پارک موزه شمیم پایداری خبر داد و خاطرنشان کرد: توانمندی یگان‌های مسلح در این نمایشگاه‌ها بصورت مجازی نیز با استفاده از ظرفیت‌های رسانه ملی و فعالان مردمی فضای مجازی با استفاده از پیام رسان‌های متعدد به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

عباسقلی‌زاده یادآور شد:  در آخرین روز هفته دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت شهید فکوری نمایشگاه توانمندی هوایی در پایگاه دوم شکاری برپا خواهد شد.دیدگاهها بسته شده است.