اخباری: در آینده بیش‌تر از ماشین‌سازی می‌شنوید

به گزارش عرصه، محمدسعید اخباری، مربی ماشین‌سازی بعد از تساوی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: به بازیکنان‌مان تبریک می‌گویم چراکه جانانه جنگیدند. ما شناخت خوبی از ذوب‌آهن داشتیم. طبق برنامه و استراتژی خودمان روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده بودیم.

وی با اشاره به اخراج بازیکن ذوب آهن و ۱۰ نفره شدن حریف، اظهار کرد: خیلی زود به اتفاق دلخواه خودمان رسیدیم اما وقتی تیم حریف از دقایق ابتدایی ۱۰ نفره می شود، به سختی ‌می‌توان به این تیم ضربه زد. ما با انجام یک بازی با حوصله، به گل رسیدیم اما روی غفلت خودمان گل خوردیم.

مربی ماشین‌سازی نوید یک تیم بهتر در آینده را داد و یادآور شد: جوانان حاضر در این تیم که همگی به تازگی جذب شده‌اند، جویای نام هستند. در آینده خیلی بیشتر از این تیم می‌شنوید. کارفنی تیم ما هم جوان است و روزبه‌روز عملکرد این تیم  بهتر خواهد شد و به اهداف بزرگی که داریم، خواهیم رسید.

اخباری به حاج ملک، داور این دیدار تبریک گفت و افزود: سال گذشته که مربی گل‌گهر سیرجان بودم، چندین قضاوت خوب از این داور دیدم. او در این دیدار، در همه صحنه‌ها حاضر بود و شجاعت داشت. یک قضاوت عالی را از تیم داوری دیدیم.

وی همچنین به گل‌خوردن تیمش در این دیدار اشاره کرد و گفت: وقتی گل‌ می‌خوریم یا گل می‌زنیم، کل تیم مشارکت کرده‌اند. در صحنه‌ای که گل خوردیم، ذوب آهن از ضربه ایستگاهی و غفلت تیم ما استفاده کرد. خط دفاع ما ضعفی نداشت. این دیدار کاملا یک‌طرفه بود. ما موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم ولی با توجه به شرایط بازی، ذوب‌آهن موقعیتی ایجاد نکرد. این موضوع نشان از بزرگی بازیکنان ما دارد. قطعا بیشتر کار می‌کنیم و وقت می‌گذاریم. فعلا در هفته دوم هستیم. با توجه به بضاعت مالی ماشین‌سازی، تیم خوبی بسته شده و در آینده بهتر خواهیم شد.دیدگاهها بسته شده است.