سلفی با قبر در شب های قدر! +عکس

اما این روزها در شب های قدر عده ای با بی حرمتی به قبرستان و قبرهای خالی، عکس سلفی می گیرند و آن را به اشتراک می گذارند.

JamNewsImage15223235

به گزارش عرصه، در برخی از تشییع جنازه ها به خصوص در تشییع شهدا دیده شده است که برخی برای لحظه ای در قبر شهید می خوابند و چشمانشان را می بندند و ذکری زمزمه می کنند و بعد هم اگر توانستند خاک تربتی در قبر متوفی می گذارند و بعد پیکر را به خاک می سپارند، این اقدامی در خور تحسین است و برای فرد یادآور مرگ و زمانی است که مرگ او هم فرا می گیرد.

 

اما این روزها در شب های قدر یعنی شب هایی که مردم از هر قشری تلاش می کنند تا به درگاه الهی توبه کرده و تقاضای بخشش می کنند و به فکر آخرت خود هستند، عده ای در اقدامی تاسف آور و با بی حرمتی به قبرستان و قبرهای خالی عکس سلفی می گیرند و آنرا به اشتراک می گذارند.

 

شب های قدر درهای بهشت زهرا (س) بر روی مردم باز می شود و عده ای با حضور در سالن های مربوط به گلزار شهدا به عزاداری می پردازند اما عده ای  با حضور در قطعات خالی و قبور خالی از میت عکس سلفی گرفته و در فضای مجازی منتشر می کنند و به اشتراک می گذارند.

selffi(1)

 

خوابیدن در قبر با بدن خالکوبی و ارسال آن در شبکه های مجازی و یا هل دادن یک نفر به قبر و تمسخر و عکس گرفتن از این صحنه مواردی می باشد که این شب ها در فضای مجازی در حال انتشار است.دیدگاهها بسته شده است.