آغاز ثبت‌نام نشست‌های متمرکز ادبی جایزه پروین

بنیاد شعر و ادبیات داستانی که پیش‌تر دوره‌های آل‌ جلال و کلک‌ خیال را برای هنرجویان داستان‌نویسی و شعر کشور برگزار کرده است، با نزدیک شدن به هفتمین جایزه ادبی پروین اعتصامی، نشست‌های متمرکز شعر و داستان این جایزه را برای بانوان برپا می‌کند.

57312816

به گزارش عرصه ، به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، شرکت در این نشست‌ها به دلیل همزمانی با جشنواره ادبی پروین اعتصامی، به بانوان اختصاص دارد و این برنامه به صورت رایگان برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، شرکت‌کنندگان نشست‌های متمرکز ادبی جایزه ادبی پروین فقط می‌توانند در یکی از بخش‌های شعر یا داستان ثبت‌نام کنند.
هر داوطلب باید مشخصات فردی، خلاصه‌ای از فعالیت ادبی و نمونه اثر خود را در اختیار بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان قرار دهد که داستان‌نویسان یک داستان کوتاه بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ کلمه و شاعران علاقه‌مند نهایتاً سه قطعه شعر ارسال کنند.
این بنیاد مهلت ثبت‌نام علاقه‌مندان حضور در نشست‌های شعر و داستان جایزه ادبی پروین را ۲۰ تیرماه ۹۵ اعلام کرده است. مسیر ثبت‌نام این نشست‌ها علاوه بر اداره ارشاد شهر یا استان محل سکونت نویسندگان و شاعران علاقه‌مند، دو سامانه اینترنتی زیر است:
سامانه ثبت‌نام بخش شعر: poem95.adabiatirani.com
سامانه ثبت نام بخش داستان: story95.adabiatirani.com
بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان پیش‌تر سه دوره آموزش داستان‌نویسی با نام «آل جلال» و دو دوره آموزشی شعر موسوم به «کلک خیال» را برگزار کرده است.دیدگاهها بسته شده است.