«برافشان» در نیاوران می‌نوازد

گروه موسیقی «برافشان» به خوانندگی غلام‌رضا رضایی و سرپرستی هامان خلیلی، یکم و دوم مردادماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد رفت.

4

به گزارش عرصه ،  به نقل از روابط عمومی گروه «برافشان»، هامان خلیلی – سرپرست این گروه موسیقی – گفت: کنسرت یادشده اردیبهشت امسال به‌مدت دو شب در شهرستان ساری اجرا شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم، آن را در تهران نیز اجرا کنیم.

او ادامه داد: آثاری که قرار است در کنسرت پیش رو اجرا کنیم، در آواز اصفهان و دستگاه چهارگاه است؛ در بخش آواز اصفهان می‌خواهیم قطعات قدما را اجرا کنیم. همچنین در دستگاه چهارگاه قطعاتی به آهنگسازی خودم اجرا خواهد شد.

این  آهنگساز اظهار کرد: در بخش اصفهان، قطعاتی مانند پیش‌درآمد اصفهان از علی‌اکبر شهنازی، سه تصنیف قدیمی و یک رنگ از علی‌اصغر بهاری اجرا می‌شود. همچنین در بخش چهارگاه قطعاتی مانند پیش‌درآمد، چهارمضراب، تصنیف مخالف، تصنیف شوریده اجرا می‌شود.

خلیلی درباره‌ی اعضای گروه «برافشان» نیز توضیح داد: علاوه بر خودم که آهنگساز، نوازنده‌ی تار و سرپرست هستم، غلام‌رضا رضایی به‌عنوان خواننده در کنار ما است. همچنین هنرمندانی مانند وحید ربیع‌پور(دف و دایره)، پویا لقایی (رباب)، نیره فخری (عود)، مهدی ولی‌زاده (نی)، فریما موفقی (کمانچه)، مهدی دریاباری (تار)، سهیل الله‌دادیان (تمبک)، مرجان راغب (سنتور)، چکاد فشارکی (کمانچه) و فرزاد موسوی (بم‌تار) در این کنسرت حضور دارند.دیدگاهها بسته شده است.