چرا علیخانی به «ایستاده در غبار» ویژه نگاه کرد؟

بعد از پخش برنامه جمعه شب «ماه عسل»، برای برخی از اهالی سینما، این سوال پیش آمد که چرا محمدحسین مهدویان باید به برنامه پربیننده‌ای مثل «ماه عسل» برود و درباره فیلمش صحبت کند.

57305069

به گزارش عرصه ، به نقل ار روابط عمومی برنامه «ماه عسل»؛ احسان علیخانی در پاسخ به این سوال گفت: ما قبل از «ایستاده در غبار» میهمانی به نام علیرضا محمودی داشتیم که ماجرای زندگی‌اش به شدت شبیه «ابد و یک روز» بود و من در همان قسمت، از این فیلم هم یاد کردم و مردم را به تماشای آن دعوت کردم.

او ادامه داد: قبل‌تر از آن از فیلم «بارکد» مصطفی کیایی در برنامه یاد کردم که همه بروند و تماشا کنند. روز گذشته هم درباره فیلم «دختر» آقای میرکریمی صحبت کردیم. اما اگر درباره «ایستاده در غبار» ویژه‌تر عمل شد به خاطر این بود که سوالی برای همه ما مطرح شده و آن هم درباره آینده حاج احمد متوسلیان و همراهانش بعد از آن سفر است. در واقع ما در «ماه عسل»؛ «ایستاده در غبار» را ادامه دادیم و با حضور مهدویان،پسر حاج محسن موسوی و دوستانش سعی کردیم پاسخ‌هایی برای سوالاتمان پیدا کنیم چون فیلم بدون پاسخ تمام شد و سرنوشت آنها نامعلوم بود.

علیخانی با اشاره به اینکه قصد ندارد تبعیضی برای فیلم‌ها قائل شود گفت: ما اصلا ًتبعیضی قائل نشدیم و درباره خیلی فیلم‌ها در «ماه عسل» حرف زدیم. در همان روزهای ابتدایی برنامه درباره جایزه بسیار خوب آقای اصغر فرهادی و شهاب حسینی صحبت کردم و بچه‌های «ماه عسل» هم ، همه ایستادند و این دونفر را تشویق کردند.

این تهیه‌کننده و مجری با بیان اینکه “همراه تهیه‌کنندگان سینما هست” در عین حال مطرح کرد: اما با توجه به شرایط و بودجه فیلم‌ها می‌دانم که خیلی از تهیه‌کنندگان برایشان تیزر پخش کردن سخت است اما تردید نکنید که «ماه عسل» کنار همه هنرمندان سینما هست و از آنها حمایت می‌کند.

احسان علیخانی دو شب پیش نیز به رضا میرکریمی و فرهاد اصلانی برای جایزه‌ای که برای فیلم «دختر» کسب کرده بود تبریک گفت و همچنین به تازگی از پیوستن سینماگرانی نظیر جعفر پناهی و فاطمه معتمدآریا در کمپین ملی علیه اقدام آمریکا خبر داد.

به گزارش ایسنا،«ماه عسل» هرشب حوالی ساعت ۱۹ به تهیه‌کنندگی و با اجرای احسان علیخانی روی آنتن می‌رود.دیدگاهها بسته شده است.