دستگاه رومیزی که کولر، بخاری و تصفیه‌کننده هوا است+تصاویر

شرکت دایسون موفق به طراحی و ساخت یک دستگاه شده که ترکیبی از ۳ عملکرد کولر، بخاری و تصفیه کننده هوا را در خود جای داده است.

به گزارش عرصه، این شرکت که در زمینه ساخت کولر، بخاری و دستگاه‌های تصفیه هوا فعالیت می‌کند، در حال حاضر موفق به ساخت دستگاه جدیدی شده که تمام این ویژگی‌ها را دارا است.

این دستگاه جذاب علاوه بر انتشار هوای سرد و گرم در محیط، می‌تواند با دقت بسیار بالایی آلودگی‌های موجود در هوا را شناسایی کرده و آن را پاکسازی کند.

دستگاه جدید شرکت دایسون به صورت بی‌سیم و توسط یک اپلیکیشن موبایلی کنترل  شده و به دلیل اینکه ترکیبی از ویژگی‌های مفید برای خانه یا محل کار است، می‌توان از آن در تمام فصول سال استفاده کرد.

پس از آزمایشات انجام شده مشخص شد که این دستگاه می‌تواند با دقت ۹۹٫۹۷ درصدی ذرات مضر، مانند گرد و غبار، کپک و قارچ و باکتری‌هایی به اندازه ۰٫۳ میکرون را شناسایی کند. این دستگاه همچنین دارای یک تایمر بوده که می‌توان زمان آن را از ۱۵ دقیقه تا ۹ ساعت تنظیم کرد.
اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود، این دستگاه در تاریخ ۱۸ سپتامبر با قیمت ۵۹۹ دلار و ۹۹ سنت روانه بازار خواهد شد.دیدگاهها بسته شده است.