ادامه زورآزمایی منصوریان و مرفاوی در وقت‌های اضافه

به گزارش عرصه،  تیم‌های فوتبال استقلال و صبای قم امروز از ساعت ۱۶:۲۰ در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که مصاف مربیان استقلالی دو تیم، برنده‌ای در بر نداشت و بازی در وقت‌های قانونی با تساوی بدون گل خاتمه یافت و دو تیم برای تعیین تیم پیروز در وقت‌های اضافه مسابقه می دهند.

گزارش نیمه نخست:

در دقیقه یازده، نخستین موقعیت این دیدار را استقلالی‌ها ایجاد کردند. فرشید اسماعیلی توپی را که در محوطه جریمه صبا به دست آورده بود به صورت قیچی – برگردان به سمت دروازه حامد لک شلیک کرد که توپ وارد دروازه شد اما به دلیل خطای آفساید، این گل را مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۱۳، پس از حمله چند دقیقه پیش استقلال، احمد حسن زاده با توپ وارد محوطه ۱۸ قدم استقلال شد که شوت نه چندان دقیق او را سید مهدی رحمتی با دست چپش روانه کرنر کرد.

در دقیقه ۳۷، بختیار رحمانی شوتی را از روی ضربه ایستگاهی به سمت دروازه حامد لک روانه کرد که این دروازه‌بان به خوبی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۴۰، فرصت دیگری را محسن کریمی در پشت محوطه جریمه صبا به دست اورد که شوت او با واکنش دروازه‌بان این تیم همراه شد.

 دیدار در پایان نیمه نخست بدون رد شدن توپی از خط دروازه‌ها با تساوی به پایان رسید.

گزارش نیمه دوم:

در دقیقه ۵۰ اولین موقعیت این نیمه را محسن کریمی ایجاد کرد. اما در حالی که می‌توانست با دروازه‌بان حریف تک به تک شود مدافع صبای قم توپ او را تخریب کرد.

در دقیقه ۵۵ غلامرضا عنایتی در موقعیت مناسب برای شوت زنی قرار گرفت اما شوت او را سید مهدی رحمتی دفع کرد.

در دقیقه ۶۲ یعقوب کریمی سانتری از سمت راست زمین صبای قم انجام داد که ضربه بختیار رحمانی را حامد لک در اختیار گرفت.

در دقیقه ۷۶ احمد حسن‌زاده از صبا صاحب موقعیت گلزنی شد که شوت او با اختلاف زیادی به خارج از چارچوب دروازه رفت.

در دقیقه ۸۵ علی قربانی که به تازگی وارد زمین شده بود، در موقعیت خوبی صاحب توپ شد که شوت او را حامد لک مهار کرد.

این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل در وقت‌های قانونی به پایان رسید.

قاسم دهنوی و وحید علی آبادی از صبای قم در این دیدار به دلیل خطای خطرناک از احمد صالحی کارت زرد گرفتند.

در این دیدار، برای استقلال مهدی رحمتی، مجید حسینی، پادووانی، یعقوب کریمی، بهنام برزای ( هرایر مگویان ۷۰)، فرشید باقری، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، آرش افشین (علی قربانی ۸۰) و محسن کریمی به میدان رفتند.

صمد مرفاوی نیز، حامد لک، مسعود حق‌جو، میرهانی هاشمی، حمیدرضا دیوسالار، قاسم دهنوی، پویا سیف‌پناهی، وحید علی‌آبادی، مهران امیری، کیوان امرایی، احمد حسن‌زاده و رضا عنایتی را برای این دیدار در ترکیب قرار داد.

همچنین در دیگر بازی مسابقات جام حذفی، ذوب آهن و ماشین سازی تبریز پس از تساوی ۲ بر ۲ در وقت‌های معمول راهی وقت‌های اضافه شدند.دیدگاهها بسته شده است.