با این کتانی‌ هوشمند طراح مد شوید+تصاویر

به گزارش عرصه، و به نقل از digitaltrends،اگر به دنبال کفش متفاوتی هستید، پس کالای جدید کمپین جمع‌سپاری (کراود فاندینگ) شرکت Indiegogo را از دست ندهید. کفشی که بنا به ادعای طراح آن، هوشمندترین کفش‌کتانی است. شما می‌توانید طرح‌ها، انیمیت‌ها و عکس‌های ذخیره شده در گوشی‌هوشمند خود را بر روی صفحه ‌نمایش کوچک کفش که از سنسورهای مخفی و نمایشگر LED تشکیل شده، نمایش دهید.
جکسون دونگ، طراح این کفش گفت: ارتباط کفش با گوشی از طریق بلوتوث انجام می‌شود. شما می‌توانید یک عکس بگیرید، طرح دلخواه را رسم کنید یا حتی اگر کدنویسی بلد باشید، الگوریتم خود را بنویسید و برای کفش ارسال کنید تا تصویر مورد نظرتان در کفش دیده شود.

سه نوع از کفش‌های Vixole در بازار موجود است، از مدل تک‌رنگ LED تا تمام‌رنگ OLED. در بعضی مدل‌ها ویژگی‌های هوشمندی به کار رفته است، مانند شارژ بی‌سیم، گام‌شمار دقیق، سنسورهای حرکتی مخفی برای ضبط داده‌های لحظه‌ای (RTD) – که شکل حرکت شما را روی کفش بازنمایی می‌کند –  و هماهنگی با رابط‌های نرم‌افزاری (API) در زمان اجرای بازی‌های واقعیت مجازی (AR/VR )، پس امکان سفارشی ساختن کفش خود را دارید.
مدل‌های Vixole Plus از سنسورهای ارتباط حوزه نزدیک (NFC) بهره می‌برند که امکان تبادل اطلاعات با کفش Vixole دیگری را می‌دهد. برای انجام این کار هر دو نفر باید کفش خود را سه ثانیه لمس کنند.
 دونگ افزود: این دقیقا مانند یک تابلوی نقاشی است، مردم می‌توانند هرطور که دوست‌ دارند ظاهر کفش را تغییر دهند. هرچند به مد و ظاهر خود اهمیت می‌دهید، اما در نهایت لباس شما را فرد دیگری طراحی کرده است. پس این فرصت خوبی است تا با استفاده از خلاقیت خود، طراح مد خود شوید.
 دیدگاهها بسته شده است.