تامین اجتماعی سهم درمان کارگران را در محل دیگری هزینه نکند

به گزارش عرصه، دکتر سید حسن هاشمی عصر امروز در حاشیه بازدید خود از بیمارستان توحید جم وابسته به وزات نفت اظهار داشت: اگر میزان رقمی را که کارگران استان و منطقه عسلویه و جم به صندوق درمان تامین اجتماعی پرداخت می کنند، در محلی جمع شود که افراد مختلف آن را ببینند شرایط درمان کشور بهبود می یابد، من رقم سهم درمان بیمه تامین اجتماعی را می دانم و خیلی بیش از آن چیزی است که فکرش را بکنید.

وی توسعه زیرساخت های حوزه سلامت و درمان را نیازمند هزینه کردن سهم بیمه درمانی کارگران در این حوزه عنوان کرد و گفت: مسئولان تامین اجتماعی باید سهمی را که کارگران برای درمان خود پرداخت می کنند را در محل دیگری هزینه نکنند و حتما در جهت توسعه زیرساخت ها و خدمات حوزه سلامت هزینه کنند
وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در بیمارستان توحید جم، تمام بسته های طرح تحول سلامت همانند بیمارستانهای دولتی در آینده ای نزدیک اجرا و این بیمارستان مورد حمایت قرار می گیرد.

دکتر هاشمی از بخش های بستری، جراحی، اورژانس و کلینیک های تخصصی این بیمارستان بازدید و با پرسنل، بیماران و همراهان آنها گفتگو کرد.
گفتنی است بیمارستان ۶۶ تختی توحید جم با ضریب اشغال حدود ۹۰ درصد از بیمارستان های وزارت نفت است که به مردم جم خدمات ارائه می دهد.دیدگاهها بسته شده است.