سلطانی‌فر: حمایت‌های گسترده‌ای از کشتی خواهیم داشت/امیدوارم آرمیده را روی سکوهای جهانی ببینیم

به گزارش عرصه، دکتر مسعود سلطانی‌فر پس از اهدای تنیس استقامت به ابوالفضل آرمیده، کشتی‌گیر تیم ملی نوجوانان که در بستر بیماری قرار دارد اظهار کرد: از دو جهت به سالن مسابقه‌های کشتی روز جهانی کودک آمدم. اول ا ینکه با اهدای تندیس به خانواده ابوالفضل آرمیده، کشتی‌گیر نوجوان تیم ملی که با یک بیماری سخت و صعب‌العلاج مبارزه می‌کند، از استقامت این کشتی‌گیر قدردانی کنم. ان‌شاءالله آرمیده بتواند بر حریف سرسخت خود با قدرت هرچه تمام غلبه کند و هرچه زودتر به تشک کشتی بازگردد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: امیدوارم روزی برسد که شاهد حضور این کشتی‌گیر نوجوان بر روی سکوهای جهانی و المپیک باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دومین دلیل حضورش در سالن مسابقه‌های کشتی اهمیت ورزش اول ایران است، گفت: ما یکی از قدرت‌های بزرگ کشتی دنیا هستیم که توانسته‌ایم در چند دهه گذشته همواره بر روی سکوهای جهانی و المپیک باشیم و بارها پرچم مقدس ایران توسط کشتی‌گیران به اهتزاز درآمده و سرود جمهوری اسلامی در جهان طنین‌انداز شده است.

سلطانی‌فر با بیان اینکه برگزاری مسابقه‌های بین‌المللی روز جهانی کودک که مختص رده نونهالان است، کار بسیار خوبی است افزود: ان‌شاءالله با این کارهای بسیار خوب و پایه‌ای، بتوانیم شاهد پشتوانه‌سازی بزرگ در کشتی ایران باشیم و این نونهالان کشتی‌گیر برای سال‌ها کشتی ایران را حمایت کنند.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، حمایت‌های گسترده‌ای از کشتی انجام خواهد شد، گفت: برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام داده‌ایم و حمایت‌های گسترده‌ای از ورزش ملی ایران خواهیم داشت تا شاهد افتخارآفرینی‌های هرچه بیشتر کشتی ایران در عرصه‌های جهانی باشیم. کشتی ورزش اول کشور است و باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم.دیدگاهها بسته شده است.