یادداشت وزیر بهداشت درباره یک عکس

به گزارش عرصه، در این مطلب آمده است:

«این عکس را یکی از همکاران برایم ارسال کرد و نوشت، ساعت شش و پنجاه دقیقه صبح است و خانم سبزی‌پور سوپروایزر شب بیمارستان شهید مدنی که به دلیل مشکل حاد کلیوی، آنژیوکت به دست دارد، بعد از دوازده ساعت کار، همچنان با خوشرویی پیگیر امور بیماران است.

چه می‌توان گفت در برابر این فداکاری‌ها، این ازخودگذشتگی‌ها و این عشق خدمت به هموطنان؟ آن‌هم از سوی افرادی که قریب به ۱۰ ماه است، کارانه‌های خود را به دلیل بدهی بیمه‌ها دریافت نکرده‌اند و باز هم مهربانانه بر آلام بیماران مرهم می‌گذارند.

و چه می‌توان گفت به آن اندک افرادی که طی سه سال گذشته ابزار دست قدرت‌طلبان و سیاست‌بازان شده‌اند و همت خود را صرف بدنام کردن جامعه پزشکی و پرستاری کشور کرده‌اند. همان‌ها که یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت را هدف تیرهای بی‌خردی و بی اخلاقی قرار داده و می‌دهند و بر این خیانت، نام افتخار می‌نهند؟

اینجانب یک بار دیگر از صمیم قلب به تمام همکارانم در سراسر کشور، خدا قوت و خسته نباشید می‌گویم و به آنها که در برابر این خدمت‌گذاران به ملت، صف‌آرایی کرده‌اند، می‌گویم، تا روزی که ما هستیم، محکم و استوار و درکنار هم به ملت شریف ایران خدمت خواهیم کرد و مزد خویش تنها از خدای بزرگ طلب می‌کنیم و بس».دیدگاهها بسته شده است.