بسته اخبار اقتصادی با رنگ و بوی اربعین

به گزارش عرصه، برخی از مهم‌ترین‌ خبرهای اقتصادی عرصه در روز شنبه (۲۹ آبان‌ماه) در ادامه آمده است که با کلیک روی تیتر هر خبر، متن کامل آن در دسترس خواهد بود.

گزیده اخبار اقتصادی عرصه را در لینک‌های زیر بخوانید:

تعطیلات حجم معاملات بورس را کاهش داد

دماسنج بازار سرمایه امروز پس از نوسانات زیاد در نهایت ۱۰ واحد رشد کرد و در تراز ۷۹ هزار و ۲۷۸ واحدی قرار گرفت. حجم معاملات نیز امروز رقم بالایی را نشان نمی‌داد که این موضوع می‌تواند ناشی از تعطیلات این روزها باشد.

آخرین آمار مکالمات زائران کربلا

عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از رسیدن میزان مکالمات زائران عتبات عالیات به مرز ۳۵ میلیون دقیقه خبر داد.

اختصاص ۵۰۰۰ اتوبوس برای بازگشت مسافران از مرز ایلام

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: با اختصاص مسیر رفت و برگشت جایگزین در کنار مسیر یک‌طرفه مهران – ایلام تردد زائران اربعین به صورت روان برقرار شده است.

سنگ‌آهن رکورد قیمت را شکست

بعداز نزدیک به پنج سال رکود سنگ آهن به روزهای اوج خود نزدیک می شود و در سه روز اخیر بالانربن قیمت خود در سال جاری را به ثبت رساند.

خیز کالاهای قاچاق از ویترین‌ها به انبارها

اوایل مهر امسال بود که اجرای طرح جمع‌آوری کالاهای قاچاق از سطح شهر در دستور کار قرار گرفت اما به نظر می‌رسد این پدیده زیان‌بار در بازار ایران به این زودی‌ها از بین نمی‌رود و تنها جای خود را از ویترین فروشگاه‌ها به انبارها، انبارک‌ها و فضای مجازی تغییر داده است.

حرکت دلار تا ۳۲۰۶ تومان

نرخ دلار در مرکز مبادلات ارزی باز هم رشد کرد و تا ۳۲۰۶ تومان قیمت خورد.

قیمت سبد نفتی اوپک به ۴۲ دلار رسید

دبیرخانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد که قیمت سبد نفتی این سازمان به  ٤٢ دلار و ٩٠ سنت برای هر بشکه رسیده است.دیدگاهها بسته شده است.