خبرهایی از تولید «بی‌حساب» تا «مکان» و چند داستان دیگر

بهرام دهقانی تدوین فیلم سینمایی«بی حساب»به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه کنندگی سعید ملکان را آغاز کرد.

به گزارش عرصه به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی،فیلمبرداری فیلم سینمایی«بی حساب»مدتی است آغاز شده است و همزمان با فیلمبرداری،مراحل تدوین توسط بهرام دهقانی انجام می شود.

در خلاصه داستان این فیلم  سینمایی آمده است:«دن کیشوت پس از فراغت از تدارک مقدمات کار،نخواست بیش از این در اجرای نقشه خویش درنگ کند.»

حمید فرخ نژاد، علی قربانزاده، طناز طباطبایی و صابر ابر،با هنرمندی:افسانه بایگان و با حضور:آتیلا پسیانی ترکیب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می دهند.

عوامل فیلم «بی حساب»عبارتند از:کارگردان:مصطفی احمدی،نویسندگان فیلمنامه :مهیار حمیدیان،محمد صادق گلچین عارفی،محمد شهابی،مدیر فیلمبرداری:علی قاضی،مدیر تولید:محمد رضا منصوری،طراح صحنه و لباس:آتوسا قلمفرسایی،طراح چهره پردازی:سعید ملکان،صدابردار:رشید دانشمند،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:سعید کریمی،منشی صحنه:حمیرا نعمت الله،دستیار اول فیلمبردار:آرش رمضانی،دستیار تولید:کیومرث عباسی نوده،جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان،جلوه های بصری:وحید قطبی زاده،سرپرست گروه بدلکاری:امیر رضا بدری،مدیر تدارکات:محمد اسماعیل کلبی آبادی،عکاس:مریم تخت کشیان، تبلیغات فضای مجازی:آریان امیر خان،مشاور رسانه‌ای:بهناز شیربانی، تهیه‌کننده:سعید ملکان.

فیلمبرداری درخشنده به ۹۰ درصد رسید

فیلمبرداری فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» جدیدترین اثراجتماعی «پوران درخشنده» با موضوع طلاق عاطفی از ۹۰ درصد گذشت.
فیلمبرداری فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی پوران درخشنده، با بازی بهنوش طباطبایی در بانکی واقع در خیابان ولی عصر تهران ادامه پیدا کرد.
فیلمبرداری «زیر سقف دودی» در روزهای گذشته در سوله‌های انباری واقع درجاده بهشت زهرا، خیابان‌های شهر تهران و همچنین در رستوران لئون (سام سنتر) ادامه داشت و فیلمبرداری آن امروز دوشنبه یکم آذر ماه جاری در خانه‌ای واقع در فرشته تهران ادامه پیدا می‌کند.
در پروژه «زیر سقف دودی» تاکنون تعدادی از بازیگران سینمای ایران، ازجمله؛ فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، هادی مرزبان، فریبا متخصص، شهرام حقیقت دوست، رسول نجفیان، نفیسه روشن، آزیتاحاجیان، حسام نواب صفوی و فرشید زارعی فرد جلو دوربین رفته‌اند و در این پروژه سینمایی ابوالفضل میری و لاله مرزبان نیز به سینمای ایران معرفی می‌شوند.

«مکان»آماده نمایش شد

مراحل فنی فیلم « مکان » به کارگردانی «سیدمهدی احمدپناه» و تهیه‌کنندگی « امیرشهاب رضویان»به پایان رسید.

«سیدمهدی احمدپناه»اولین تجربه فیلم بلندداستانی خود را به تهیه‌کنندگی «امیرشهاب رضویان » وشرکت فیلمسازی و پژوهش‌های سینمایی هیلاج برای شرکت در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر آماده کرده است.

مکان داستان چندنوجوان است که می‌خواهند یک شب را بیرون از خانه به خوش‌گذرانی بپردازند.

تصویربرداری این فیلم را امین جعفری به‌عهده داشته و علیرضاکی‌منش،محمدرضاآبان‌گاه،امین مقدسی، بهنام خرمنیک،مژده‌دایی دراین فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. سیدسعیدرضویان و فرهادفروتنیان مجری طرح این فیلم بوده‌اند و سیدعلیرضاعلویان صداگذاری و ترکیب‌صدا،وحیدرضویان صدابردار و محمدافشاری تدوین والهه‌حاجی‌زاده روابط عمومی این فیلم را به عهده داشته‌اند.

– دیدگاهها بسته شده است.