معرفی داوران مسابقه پوستر و عکس جشنواره تئاتر کودک

به گزارش عرصه به نقل از  روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، حمید جبلی، سیف‌الله صمدیان و سیامک زمردی‌مطلق داوری بخش مسابقه عکس و قباد شیوا، آرش تنهایی و امیر اسمی داوری بخش مسابقه پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را برعهده گرفتند.

حمید جبلی بازیگر و کارگردان شناخته‌شده تئاتر، سینما و تلویزیون است که آثار متعدد برای کودکان و نوجوانان دارد. سیف‌الله صمدیان عکاس، فیلمساز و فیلمبردار شناخته‌شده ایران که داوری، تدریس و برپایی نمایشگاه‌های تخصصی عکاسی را در پرونده کاری‌اش دارد در کنار سیامک زمردی‌مطلق از شناخته‌شده‌ترین عکاسان هنر تئاتر که دبیری بخش عکس دوره‌های مختلف جشنواره‌های تئاتر و برپایی نمایشگاه‌های عکس تئاتر را انجام داده است، آثار رسیده به بخش عکس بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را در همدان داوری خواهند کرد.

قباد شیوا طراح و گرافیست شاخص ایران و چهره‌ای شناخته‌شده در هنر گرافیک جهان، آرش تنهایی طراح گرافیک و نویسنده که از نسل پنجم طراحان گرافیک ایران محسوب می‌شود و در حوزه طراحی پوستر، پژوهش و آموزش گرافیک فعالیت دارد در کنار امیر اسمی گرافیست شناخته‌شده تئاتر که دبیری بخش پوستر و عکس جشنواره‌های متعدد تئاتری را برعهده داشته، داوری بخش پوستر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را برعهده گرفتند.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۲۱ تا ۲۷ آذرماه با دبیری شهرام کرمی در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.دیدگاهها بسته شده است.