مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری تمدید شد

به گزارش عرصه، الهه عطایی با بیان اینکه تا کنون استقبال بسیار خوبی از هفتمین دوره جشنواره عکس زنان و زندگی شهری شده است، تاکید کرد: با توجه به تماس‌های بی شمار علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره، تصمیم گرفته شد مهلت ارسال آثار تا روز پنجشنبه ۴ آذر ماه تمدید شود و متقاضیان بتوانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره عکس ارسال نمایند.

هفتمین دوره جشنواره عکس زنان و زندگی شهری با همکاری دبیرخانه نخستین همایش بین المللی زنان و زندگی شهری و با هدف به تصویر کشیدن حضور زنان در عرصه های مختلف زندگی شهری در حاشیه این همایش برگزار می شود و موضوعات آن نیز براساس محورهای یازده گانه نخستین همایش بین المللی زنان و زندگی شهری انتخاب شده است. آثار ارسالی به این جشنواره، پس از انتخاب، در فضای جنبی همایش بین المللی زنان و زندگی شهری و سپس در گالری خانه هنرمندان به نمایش در می آید.

طبق برنامه ریزی های انجام شده از سوی مسئولان این جشنواره، به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر و سپاس اعطا خواهد شد.

براساس این گزارش؛ شرکت در این جشنواره برای تمامی علاقمندان آزاد است و هر کدام از شرکت کنندگان می توانند حداکثر ۵ عکس با سایز ۴۰۰۰ پیکسل و ۷۲ dpi به ایمیل جشنواره عکس زنان و زندگی شهری به نشانی wulphoto@gmail.com ارسال کنند.

بر اساس گزارش ستاد خبری نخستین همایش بین المللی «زنان و زندگی شهری»، نمایشگاه آثار ارسالی هفتمین دوره جشنواره عکس زنان و زندگی شهری در تاریخ ۲۱ و ۲۲ آذر ماه همزمان با برگزاری همایش بین المللی زنان و زندگی شهری در برج میلاد خواهد بود.دیدگاهها بسته شده است.