آیا "جوما" اسپانسر پرسپولیس شده است؟ + عکس

به گزارش عرصه، پس از اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس با شرکت جیووا که پیش از این البسه تیم فوتبال پرسپولیس را تامین می‌کرد، قطع همکاری کردند، از سوی باشگاه پرسپولیس رسما اعلام شد که این باشگاه با شرکت جوما به توافق رسیده تا این شرکت اسپانیایی از این پس به عنوان اسپانسر البسه باشگاه پرسپولیس با این قرمزپوشان پایتخت همکاری کند.

البته پرسپولیسی‌ها مدعی شده‌اند که شرکت جوما اسپانسر آن‌ها بوده و مطابق قراردادهای قبلی که با سایر اسپانسرها داشتند، قرار است البسه پرسپولیس را به صورت رایگان در اختیار این باشگاه قرار دهد.

این در حالی است که وقتی به سایت رسمی شرکت جوما مراجعه می‌کنید و به قسمت اسپانسرینگ این شرکت می‌روید، نام و لوگوی تمام افراد و باشگاه‌هایی که به عنوان اسپانسر با آن‌ها قرارداد بسته شده، دیده می‌شود اما هیچ نامی از باشگاه پرسپولیس در این لیست وجود ندارد.

جالب است بدانید “جوما” نام باشگاه ذوب آهن و همین طور “علی‌اصغر حسن‌زاده” بازیکن تیم ملی فوتسال ایران به عنوان باشگاه و شخصی که تحت قرارداد اسپانسرینگ این شرکت است را در سایتش درج کرده است اما خبری از نام پرسپولیس نیست.

در حالی نام پرسپولیس در صفحه باشگاه‌هایی که با جوما همکاری می‌کنند دیده نمی‌شود که این شرکت اسپانیایی روز ۳ نوامبر در خبری رسمی آغاز همکاری‌اش با پرسپولیس را اعلام کرده بود.  در این خبر تاکید شده است که جوما با باشگاه پرافتخار و پرهوادار پرسپولیس همکاری مشترک خواهد داشت و بر این اساس قرمزپوشان پایتخت در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا پیراهن جوما را بر تن خواهند کرد.

پیش از این پرسپولیسی‌ها بخشی از البسه خود با برند جوما را که در اردوی دوبی تحویل گرفته‌ بودند قرار بود در ساک‌هایی جاسازی شده بدون پرداخت حق گمرکی وارد ایران کنند اما پس از اطلاع گمرک فرودگاه امام خمینی، تمام لباس‌ها در ورود به کشور ضبط شد. اکنون پرسپولیس باید پس از پرداخت جریمه و البته هزینه گمرک لباس‌های جدید خود را بر تن کند.دیدگاهها بسته شده است.