آیا «ما» لایق داشتن ستارگان بزرگ نیستیم؟

به گزارش عرصه، فراموش‌کاری اهالی فوتبال ایران در قبال پیشکسوتان این رشته از مهمترین خبرهای ورزشی اولین روز آذرماه بود. عضو سابق کمیته بین‌المللAFC  نیز انتخاب ورزشگاه تانکو عبدالرحمان را از تصمیمات کشور سوریه دانست. همچنین در حالی که فدراسیون بسکتبال، بانوان بسکتبالیست را به کمیته انضباطی فراخوانده بود، وزارت ورزش منتظر حضور این بانوان در میادین بین‌المللی است.

جامعه نالایق فوتبال و سلاطین مطرود

رفتارهای غلط و فراموش‌کاری اهالی فوتبال در ایران در قبال بزرگان و پیشکسوتان نشان می‌دهد که «ما» لایق داشتن ستارگان بزرگ نیستیم.

تناقض در موضع فدراسیون بسکتبال و وزارت ورزش؛ حمایت یا بازپرسی؟

نخستین عمل اجرایی از سوی رئیس فدراسیون بسکتبال پس از جلسه با وزیر ورزش، فراخواندن بانوان بسکتبالیست به کمیته انضباطی برای بازپرسی شدن بود اما وزارت ورزش می‌گوید خواسته دیگری داشته است.

وزارت ورزش: منتظر حضور بانوان بسکتبالیست در میادین بین‌المللی هستیم

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: نظر دولت و وزیر ورزش و جوانان حمایت گسترده از ورزش بانوان است، منتظر اقدامات فدراسیون برای موضوع حضور زنان ایرانی بسکتبالیست در رقابت‌های بین المللی هستیم.

سلطانی‌فر: تسهیلات “صندوق کارآفرینی امید” شامل باشگاه‌های فوتبال نمی‌شود

وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران در مراسم امضای تفاهم‌نامه این وزارتخانه با صندوق کارآفرینی امید گفت: تسهیلات این صندوق شامل باشگاه‌های فوتبال و لیگ برتر نمی‌شود زیرا سقف آن‌ محدود است.

هیات رئیسه فدراسیون دوومیدانی در سایه!

با وجود تشکیل هیات رییسه دوومیدانی اما این فدراسیون تاکنون اسامی این افراد را اعلام نکرده است.

غفاری: اگر به AFC اعتراض نمی‌کردیم، حق‌خوری‌ها ادامه داشت

عضو سابق کمیته بین‌الملل AFC می‌گوید انتخاب ورزشگاه تانکو عبدالرحمان با تصمیم سوریه بوده و AFC نمی‌تواند هیچ کشوری را مجاب به برگزاری بازی در محل خاصی کند.

زمانی: بحث تبانی داور و رحمتی توهین به همه فوتبالی‌هاست

عضو هیات مدیره استقلال ابراز امیدواری کرد تا یک میلیارد پول این باشگاه از سوی سازمان مالیاتی عودت داده شود.

زهیوی: اگر از استقلال خوزستان جدا شدیم به ما نگویند “بی‌غیرت”

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:‌ تا پنج دیدار آینده تلاش‌مان را برای تیم می‌کنیم ولی بعداز آن، اگر از تیم جدا شدیم به ما نگویند که این بازیکنان تعصب و غیرت نداشتند.

فرهاد توکلی: شانس حسن‌زاده و اسماعیل‌پور از من بیشتر است

نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: اگر بخواهم انصاف را رعایت کنم، شانس حسن‌زاده و اسماعیل‌پور برای کسب این عنوان را بیشتر از خودم می‌دانم.

مربی تکواندو کرمان: فدراسیون اقرارنامه جلوی من گذاشت و گفت امضا کنم!

سرمربی تیم تکواندو کرمان در رقابت‌های قهرمانی کشور مدعی است که دبیر فدراسیون تکواندو نامه‌ای را به عنوان اقرارنامه جلوی وی گذاشته تا امضا کند اما او این نامه را امضا نکرد.

اهدای دوبنده حسن یزدانی به موزه IOC

کمیته بین المللی المپیک از حسن یزدانی به دلیل اهدای دوبنده خود به موزه این کمیته تقدیر کرد.

جوکوویچ: بدون شک مرد شماره یک جهان بهترین تنیسور است

اندی ماری و نواک جوکوویچ بعد از فینال شب گذشته مسابقه‌های تور ATP لندن درباره عملکرد یکدیگر اظهارنظر کردند و از روابط‌شان با هم گفتند.

برلوسکونی: این آخرین داربی من نبود

رئیس باشگاه میلان ابراز امیدواری کرد به حضور در این تیم ادامه دهد.دیدگاهها بسته شده است.