بکام: زلاتان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است

به گزارش عرصه و به نقل از اسکای، زلاتان ایبراهیموویچ توانست برای یازدهمین بار به عنوان مرد سال فوتبال سوئد انتخاب شود. در این مراسم دیوید بکام پیامی ویدئویی در حمایت از زلاتان فرستاد که در این مراسم برای حاضران پخش شد. 

در پیام ویدئویی بکام آمده است: فیزیک، علاقه به فوتبال و شور و شوق ایبراهیموویچ تغییری نکرده است. او یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ است. خیلی خوشحال هستم که اکنون در منچستریونایتد بازی می کند. به همین خاطر از تو ممنونم زلاتان.

بکام همچنین زیباترین گل زلاتان ایبراهیموویچ را ضربه آکروباتیک او به انگلیس می داند که دروازه جو هارت را باز کرد. او در این‌باره هم گفت: فقط زلاتان است که می تواند چنین گل‌هایی به ثمر برساند. هیچ بازیکنی دیگری قادر نیست مثل او چنین موقعیتی را تبدیل به گل کند. از نظر من زلاتان بازیکنی بزرگ، با کلاس فوتبالی مختص خودش است. او بازیکنی است که برایش فرق نمی کند در یک دیدار مهم و تاریخی به میدان برود یا یک جلسه تمرینی. در هر صورت، دوست دارد برنده شود. اگر هم برنده نشود، مثل یکی از بچه های من رفتار می کند. ناراحت می شود، عصبانی می شود و کنترل خود را از دست می دهد. از نظر من زلاتان یک برنده واقعی است.

مهاجم سوئدی در این فصل تاکنون ۶ گل برای منچستریونایتد به ثمر رسانده است. او در دیدار شنبه برابر آرسنال به دلیل محرومیت نتوانست به میدان برود. 

قرار است به زودی مجسمه زلاتان ایبراهیموویچ در کنار ورزشگاه فرزند آره‌نا (ورزشگاه ملی سوئد) ساخته شود.دیدگاهها بسته شده است.