حضور مربیان آرژانتینی چوگان در ایران

به گزارش عرصه و به نقل از فدراسیون چوگان، دو مربی حرفه‌ای و بین‌المللی چوگان از کشور آرژانتین به نام های پابلو فرانسیسکو و مارتین ایوجینو روز چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ جهت بررسی سطح بازی چوگان بازان و آنالیز اعضای تیم ملی چوگان و اعزام آنها برای اردوهای تدارکاتی آمادگی به جام جهانی وارد تهران شدند.

قرار است این دو مربی آرژانتینی از تمرینات و مسابقات باشگاه های مختلف بازدید داشته باشند و گزارشی در خصوص مهارت های بازیکنان و نقاط ضعف و قوت آنها ارائه دهند.

حضور مربیان آرژانتینی چوگان در تهران برای انتخاب ملی پوشان چوگان ایران درحالی رخ می دهد که پیش از این تیم چوگان ایران در دیداری تدارکاتی ۹ مهرماه در باشگاه قصر فیروزه میزبان تیم ملی چوگان این کشور بود.

آرژانتین یکی از بهترین کشورهای دنیا در رشته چوگان است و از آنجا که ایران در سال آینده میزبان رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی چوگان در قاره آسیا خواهد بود، از مربیان کارآزموده این کشور برای انتخاب بهترین های این رشته در کشورمان دعوت بعمل آمده است.

مرحله نهایی رقابت‌های جام جهانی چوگان به میزبانی کشور استرالیا برگزار خواهد شد و چوگان بازان ایران درصورت صعود از مرحله مقدماتی به این کشور اعزام خواهند شد.دیدگاهها بسته شده است.