حمایت تمام قد فرناندو تورس از سیمئونه

به گزارش عرصه و به نقل از elsport، دیگو سیمئونه یکی از بهترین مربیان جهان به شمار می آید. او چند سالی است که در اتلتیکو مادرید مربیگری می کند و توانسته این تیم را به یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا تبدیل کند.

با وجود آنکه سیمئونه در دوران حضورش روی نیمکت اتلتیکومادرید، این تیم را به تیمی ترسناک و مدعی تبدیل کرده است اما تیم این مربی آرژانتینی در فصل جاری عملکرد خوبی از خود نشان نداده است. شکست سه بر صفر برابر رئال مادرید آن هم در ویسنته کالدرون باعث شده تا بسیاری به انتقاد از سیمئونه بپردازند و از شرایط بد تیم او سخن به میان بیاورند.

فرناندو تورس اما به اتفاق‌های اخیر واکنش نشان داد و اظهار کرد:‌ نباید هیچ کسی در توانایی های سیمئونه شک کند. به عملکردمان افتخار می کنیم و بسیار خوشحالیم که با مربی بزرگی مانند سیمئونه کار می کنیم. باید از این مربی استفاده کرد. در شرایط خوبی به سر می بریم و شکست در یک دیدار باعث نمی شود تا روحیه خود را از دست بدهیم.

اتلتیکومادرید در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف آیندهوون برود. تورس درباره این بازی نیز گفت: باید به خوبی خود را آماده دیدار با آیندهوون کنیم. هر بازی نسبت به بازی دیگر متفاوت است. بازیکنان اتلتیکومادرید وحدت و انسجام خوبی دارند. این شاخصه همیشگی مان است. می دانیم چه می خواهیم و این کار ما را راحت می کند.

اتلتیکومادرید در هر چهار بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی رسیده  و صعودش را به دور بعد نهایی کرده است.دیدگاهها بسته شده است.