دانته: بالوتلی نه دیوانه است و نه مغرور

به گزارش عرصه و به نقل از اسکای اسپورت، ماریو بالوتلی بازیکنی بسیار جنجالی است. همین باعث شده است نتواند از استعداد و نبوغی که دارد به خوبی استفاده کند. این بازیکن ایتالیایی در فصل جابجایی تابستانی بهترین تصمیم را گرفت. او تیم فوتبال نیس فرانسه را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد که در این تیم توانسته بازی‌های درخشانی را به نمایش بگذارد.

دانته که در این تیم همبازی بالوتلی است، به ستایش از این بازیکن ایتالیایی پرداخت و گفت: درباره بالوتلی قبل از پیوستن به نیس شایعات زیادی به گوش رسید. بعضی او را دیوانه خطاب کردند و بعضی هم از غروی زیاد او سخن به میان آوردند اما باید بگویم که چنین چیزهایی صحت ندارد.

مدافع سابق بایرن مونیخ گفت: بالوتلی نه دیوانه است و نه مغرور بلکه برعکس، شخصیت خوب و جالبی هم دارد. زمانی که من بد بازی می کنم، بالوتلی نزدم می آید و مرا دلداری می‌دهد. او مغرور نیست و موفقیت تیم برایش بسیار مهم است.

نیس در فصل جاری شگفتی‌ساز لیگ فرانسه بوده است. این تیم با ۳۲ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و با نزدیک ترین تعقیب کننده ها که موناکو و پاری سن ژرمن هستند، سه امتیاز اختلاف دارد.دیدگاهها بسته شده است.