طاهری: لباس‌های تیم قانونی ترخیص شد/ مهم نیست که من باشم یا نباشم

به گزارش عرصه، علی‌اکبر طاهری در مراسم تجلیل از پیشکسوتان والیبال ایران، گفت: زمانی که من در صندوق حمایت از پیشکسوتان بودم یک تشکل سازمان یافته را برای حمایت از این پیشکسوتان دایر کردیم. کل ورزشکاران ایران با مشکلات بعد از دوران قهرمانی خود مواجه هستند چرا که این دوران بسیار کوتاه است و باید وضعیت معیشتی خود را سر و سامان بدهند که متاسفانه برخی از این ورزشکاران قدیمی در این موضوع دچار مشکل هستند. ما کار کارشناسی را انجام داده بودیم و داشتیم بیمه ورزش را راه‌اندازی می‌کردیم تا ورزشکاران بعد از دوران قهرمانی خود تامین شوند. من دبیرستان که بودم والیبال بازی می‌کردم و همیشه انگشتانم ترک می‌خورد و همیشه شرایط سخت بود. البته والیبال ورزش نشاط‌آوری است ولی به دلیل شرایط درسی که داشتم نتوانستم این ورزش را ادامه بدهم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد بنگستون، گفت: بر اساس قراردادی که بسته شده طرفین تعهداتی دارند و بر همین اساس باشگاه در حال انجام تعهدات خود است. قطعا باشگاه مشکلاتی را دارد اما می‌خواهیم یکی یکی آنها را حل کنیم.

او درباره اردوی دبی تیم فوتبال پرسپولیس در زمان تعطیلی لیگ، بیان کرد: برانکو و بازیکنان از اردوی برگزار شده رضایت داشتند و کارهای خوبی هم در این اردو صورت گرفت که امیدوارم نتایج آن را در ادامه لیگ مشاهده کنیم. برخی عوامل که مربوط به درآمدزایی بود ضرباتی را به تیم زد که تلاش می‌کنیم در ادامه راه آن را برطرف کنیم.

طاهری در پاسخ به این سوال که برخی بازیکنان از اردوی دبی رضایت نداشتند، گفت: من عادت این است که روی صحبت کسی حرفی نمی‌زنم بنابراین صحبتی در این باره ندارم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ماندن یا رفتنش از باشگاه پرسپولیس، بیان کرد: ما باید همیشه به دنبال ارائه خدمات باشیم. افتخار ما این است که در خدمت هوادارانیم و در مدتی هم که در پرسپولیس هستم تلاش کردم کار ریشه‌ای و بلندمدت که باعث ایجاد ثبات می‌شود را انجام دهم. این نیست که من حتما باید در تیم باشم بلکه باید در برهه‌ای از زمان که در تیم حاضر هستم خدمت کنم و امیدوارم هواداران از من راضی باشند.

او درباره جلسه‌اش با وزیر ورزش، گفت:‌ در هر تشکیلاتی بعد از جابجایی‌هایی که در راس امور صورت می‌گیرد باید درباره کارهای انجام شده و برنامه‌های آینده گزارشاتی را بدهیم. من هم به مانند مدیران دیگر پیش وزیر رفتم و قرار است جلسات دیگری را با هم برگزار کنیم.

طاهری درباره لباس‌های پرسپولیس و حاشیه‌ای که در فرودگاه و بعد از بازگشت این تیم از دبی رخ داد، گفت: تامین‌کننده لباس ما به دلیل مشکلی که با تیم ملی پیدا کرد رابطه‌اش را با ما قطع کرد و مشکلاتی ایجاد شد به همین دلیل تامین‌کننده دوم ما لباس‌های آماده را به دبی فرستاد تا به دست بازیکنان برسد اما به این دلیل که جلوی لباس پرسپولیس آرم حامی مالی زده نشده بود و برخی مشکلات مربوط به سایت هم وجود داشت، ما از این لباس‌ها در دبی استفاده نکردیم. کارهای مربوط به فرودگاه نیز انجام شد و ما قانونی لباس‌ها را ترخیص کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا اسپانسر باشگاه تغییر می‌کند یا نه؟ گفت: خیر، چرا باید اسپانسر عوض شود؟ قرارداد ما وجود دارد و تامین‌کننده لباس‌ها نیز حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد تعهدات خود را عملی کرده است.

طاهری در مورد شکسته شدن دست بازیکنان پرسپولیس و همچنین عکس‌های شیرجه‌های بیرانوند، افزود: این مسائل فنی است و اتفاق‌ها در محیط ورزشی رخ می‌دهد و آسیب برای هر ورزشکاری وجود دارد. متاسفانه‌ها برخی رسانه‌ها حاشیه‌سازی می‌کنند. کادر پزشکی ما در حال درمان این بازیکنان است و مشکلی وجود ندارد.دیدگاهها بسته شده است.